Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#1 2007-05-06 21:17:21

Łukaszek:p

Bębniarz:)

6300056
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 56
Punktów :   

zbłąkana owieczka:(

Moi Drodzy!
Na początku bardzo chciałbym Was wszystkich przeprosić za moją nieobecność na forum i za nieudzielanie się w jego tworzeniu!!
Dzieje się ostatnio ze mną coś czego niepotrafię zrozumieć i co męczy mnie fizycznie a jeszcze bardziej duchowo:(
Pogubiłem się już wtym wszystkim.....
Niewiem czego chce i czego szukam....
Ostatnie dni dały mi troszke do myślenia....ostatnie nasze spotkanie i słowa naszego Pasterza:)pobudziły moje serce i dusze i zacząłem myślec.....nie morzna zaznać miłośći i szczęścia kiedy nie ma jej w naszych sercach....i wydaje mi się że w którymś miejscu mojego życia ją zgubiłem:(
Proszę Was Kochani o modlitwę, żebym odnalazł się w tym wszystkim, w wierze i miłości!!!
Pragnę dawać miłość wszystkim do okoła....ale chyba niemam tyle siły i wiary w sobie:(

Boże pomóż mi zrozumieć.... i znaleźć siebie w całym tym świecie..........i daj siłę do dzielenia się miłością!

Jak to Ks. Paweł powiedział, "nie da się kochać bliźniego ze śmietnikiem w sercu...."

Obawiam się, że moje zarosło juz troche brudem:(I teraz jest mi strasznie ciężko....

Ostatnio edytowany przez Łukaszek:p (2007-05-06 21:25:16)


Dziękuję Ci Boże za to, że pokazujesz mi na każdym kroku, że jesteś blisko przy mnie

Offline

 

#2 2007-05-07 07:24:56

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: zbłąkana owieczka:(

Łukasz, uszy do góry.... Każdy z nas ma lepsze i gorsze dni i niestety nie chodzimy (bynajmniej nie zawsze )  z aureolą wokół głowy... Dasz radę! Jesteśmy z Tobą i pamiętamy o Tobie w modlitwie. Nie jesteś sam. Gdybym mogła przyznać Tobie plus - przyznałabym go Tobie teraz  za Twoją szczerość... Nie każdy potrafi przyznać sie do swojej choćażby najmniejszej porażki... Trzymaj sie ciepło! Pozdrawiam


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
konkurenční ceny Dolní Bousov mapa fotowoltaiki