Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#31 2008-06-28 15:33:45

Mysz

Owieczka

5861272
Skąd: Papowo Toruńskie
Zarejestrowany: 2007-09-29
Posty: 373
Punktów :   

Re: Witajcie Mamuśki

CZEŚĆ MAMUSKI CO TAM U WAS ? JA OD WCZORAJ MAM W KOŃCU UPRAGNIONE WAKACJE ,MOJE MALEŃSTWO TZ. SEBA DOSTAŁ SIĘ DO WYMARZONEJ SZKOŁY ŚREDNIEJ CZYLI TECHNIKUM SAMOCHODOWEGO WIĘC MOGĘ ODPOCZĄĆ. POZDRAWIAM . OBOWIĄZKI WOŁAJĄ-MAMO .....

Offline

 

#32 2008-06-28 20:16:08

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Witajcie Mamuśki

Gratulacje dla Seby w takim razie!
Co do wakacji... to ja raczej na razie ich nie mam.... Praca i praca  do kwadratu...a nawet do sześcianu   ale w między czasie, a nawet w czasie.... zwłaszcza po południu  rozkoszuję sie ciszą..... ciszą lata ... szumem wiatru .... ptaków śpiewem ... brakuje mi tylko morza i złotej  plaży  pośród drzew.... A od czasu do czasu wspinam się sie na drzewa czereśni ( bez plaży:/  koło domu)  i wczuwam sie w rolę szpaczki wyjadaczki Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życze milego wypoczynku


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#33 2008-06-29 19:47:16

Tola

Owieczka

Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 228
Punktów :   14 

Re: Witajcie Mamuśki

Sebciu! Gratuluję ci serdecznie! Zawsze wiedziałam,że z ciebie mądry dzieciak! A teraz czas na Twoje wakacje, tylko na Boga niw złam sobie czegos odrazu w lipcu, pozdrowienia.

Offline

 

#34 2010-02-27 11:28:19

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Witajcie Mamuśki

Nooooo.....ale tu cisza.... a przecież mamy już wśród nas kolejną Czarownicującą Mamuśkę

Kochana Aniu, niniejszym w imieniu  Czarownicujących Mamusiek (mam nadzieje, że nie maja nic przeciw ) oficjalnie witam Cię w  naszym "klubie" !!    Tak sobie z Wisią  po ciuchu liczymy, ze od czasu do czasu jako 'świeżynka" ożywisz i wniesiesz trochę wiosny w nasze rodzicielskie "być mamą" i podzielisz sie z nami niektorymi sekretami współczesnej mlodej mamy ( wspominam  tu ciepło również  bliską nam Tolę, ktora sie gdzieś zaszyła i ani mru mru...)  ... bo kto wie? Może sie jeszcze komu przyda ze starej kadry, że nie wspomnę o nowej... 

Kochana, tymczasem życzymy Ci dużo radości płynącej z bycia mamą  i ... cała naprzód!!! Całusy dla wszystkich  


********



Żona do męża:
- Wychodzę na chwilę do sąsiadki. Rusz się i wykąp dziecko!
Po chwili w całym bloku rozlega się wrzask dziecka. Przerażona kobieta wbiego do łazienki i widzi męża trzymającego nad wanną dziecko za uszy.
- Co robisz idioto! Urwiesz mu uszy!
- A co, mam sobie ręce poparzyć!?


*


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#35 2010-02-27 11:54:17

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Witajcie Mamuśki

PS.
Mam nadzieję, że po wczorajszym pierwszym spotkaniu modlitewnym, mala Marysia czuje się już pełnym członkiem Wspólnoty  'Słowo Życia" no i ma się bardzo dobrze...

Jeszcze raz Aniu - naprawdę jest bardzo nam miło, że wczoraj zawitałyście do nas  i ubogaciłyście nas swoja obecnoscią ...

To była piękna niespodzianka!

Do następnego spotkania!


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#36 2010-02-28 18:52:10

aniunia

Szefowa:)

9180581
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 560
Punktów :   15 

Re: Witajcie Mamuśki

Chętnie co nie co napiszeczasem w tym wątku, gdyż z dnia na dzień ubogacam się nowymi doświadczeniami bycia mamusią Ale, właśnie!!! czasami tak brak mi czasu!!--uroki bycia mamą

A co do spotkania, również było mi niezwykle miło znów przyjść na spotkanie, zobaczyć tyle nowych twarzy i posłuchać ślicznie wykonanych kanonów Taiże... ehh aż łezka się oku kręci
A Marysia myślę że wyczuła tę miłą atmosferę i swoim zachowaniem-czyli snem potwierdziła to..że było jej z Wami dobrze.
Myślę że nieraz jeszcze przyjdę na spotkanie..i Marysia też!! No przecież trzeba budować pokolenia Wspolnoty


"Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski,
i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!"
Ps 139,23-24

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ehotelsreviews.com worldhotels-in