Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#1 2007-10-18 17:52:01

Angelika

Owieczka

3089284
Skąd: Rogówko
Zarejestrowany: 2007-10-13
Posty: 44
Punktów :   

Angelika ;)

Imie:Angelika
Zainteresowania: książki (szczególnie Paulo Coelho) gadu -jestem uzależniona achhh i ewangelizacja moich niewierzących koleżanek <żart>
Muzyka: Myslovitz, M.Grechuta,Happysad, 2 Tm 2,3 , TGD itp. - zależy od nastroju...
Film: hmmm... komedie romantyczne, horrory
Skąd jestem: piękna miejscowość - Rogówko
Czym się zajmuje: od 48 dni jestem uczennicą  3LO w Toronto profil: biol-chem i to mi zajmuje wiekszość czasu... - kupa nauki
Kolor oczu: chyba szare
Ulubione piwo: sok pomarańczowy
Ulubione danie: hmm... nalesniki z serem  i pierczarkami - wybredna nie jestem
Zwierzaki w domu: piesek - nero , 3 patyczaki - zenek i jego dzieci i chomcio z nadwagą
Jaki sport uprawiam: a więc... koszykowka nienawidze siatkówki ( chyba że ktoś mnie nauczy zagrywki) czasem rowerek
Ulubiona dobranocka:Zobacz sam, jak Gumisie skaczą tam i siam Bo Gumisie cały świat już zna Gumiś to fajny miś


"Jeśli kto chce pójść za Mną , niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuję"
                                                                       
                                                                                                                                                         Mt 16, 24

Offline

 

#2 2007-10-19 09:33:50

 xpacifer

Dobry Pasterz:)

8193431
Call me!
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 1656
Punktów :   29 

Re: Angelika ;)

Witaj Angeliko!!!
Ciesze się bardzo że jesteś w naszej wspólnocie.... jesteś cennym darem nie tylko w oczach w Boga!!!
jesteś darem dla nas wszystkich!!! Dobrze, że jesteś!!!


Miłość to wierność wyborowi!!

Offline

 

#3 2007-10-19 09:51:35

migotka

Owieczka

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 430
Punktów :   13 

Re: Angelika ;)

Ja również witam Cię Angeliko!!!    Dzieki, że pomogłaś nam sypać kwiatki z góry na wieczornicy!!! Fajnie ze jesteś 


"Choćbym nawet szedł ciemną doliną, Zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną, Laska twoja i kij twój mnie pocieszają.” PS. 23,4

Offline

 

#4 2007-10-20 10:46:24

wwwieslaw

Mały Adminek:)

5362340
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 505
Punktów :   

Re: Angelika ;)

A ja znowu nie kojarzę po imieniu ale serdecznie witam na naszym forum Chyba za długo już nie bywałem w Grębocinie
Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za poprawienie mi humoru (gdy czytałem Twój opis - masz poczucie humoru )


http://img509.imageshack.us/img509/9947/ichtisln0.jpg

Offline

 

#5 2007-10-27 08:21:31

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Angelika ;)

Witaj Angeliko! Dopiero wczoraj miałam okazję z Tobą bezpośrednio porozmawiać, trochę bliżej Cię poznać i od razu dostrzegłam, że Twoje anielskie imię pasuje do Ciebie niczym złoty pantofelek na stopę Kopciuszka A ktoś kiedyś powiedział, ze życie jest najpiękniejszą bajką... Witaj wiec w naszej bajce! Serdecznie pozdrawiam


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ferienhaus "Fantasie