#1 2012-04-05 16:51:09

xpacifer

Dobry Pasterz:)

8193431
Call me!
Punktów :   29 

Zamieść swoje świadectwo

Zachęcamy do dzielenia się swoimi przeżyciami związanymi z Misterium

Miłość to wierność wyborowi!!

#2 2012-04-10 14:17:03

diver

Mała Owieczka

Punktów :   

Re: Zamieść swoje świadectwo

witam jestem tu nowy....

wiele w swoim życiu przeżyłem i doświadczyłem. Jednak ostatnie  rzy lata mojego życia to ciągłe pasmo niepowodzeń przede wszystkim w życiu zawodowym, ale również prywatnym - rodzinnym. Poczułem że życie ucieka mi pomiędzy palcami. Kiedy straciłem pozycję i stabilizację finansową  tracąc grunt pod nogami straciłem przyjaciół, telefon przestał dzwonić a gdy ja dzwoniłem do nich  nagle nnie mieli dla mnie czasu. Zdaję sobie sprawę że niestety zawiodłem kilka osób które mi bezgraniczie ufały, ale to było pogłosem tego że moje zycie zaczęło się walić. Dzieci dorastają, a ja stoje w miejscu nie potrafiąć dźwignąć się i powstać z miejsca i ruszyć przez życie dalej. postanowiłem żę te święta  będą zwiastunem czegoś lepszego, że spojrzę na świat inaczej i żę wiara pomoże mi przetrwać mi te trudne momenty których jeszcze przede mną sporo. Pomyślałem że właśnie Misterium będzie takim momentem że coś zacznę zmieniać. Postanowiłem żę zagram w tym wielkim przedstawieniu aby poczuć to od środka i parę rzeczy duchowo zrozumieć. Dla mnie osobiście Misterium Męki Pańskiej to coś wielkiego to czas w którym każdy z nans powinieni na chwilę się zatrzymać i przemyśleć swoje błędy i zastanowić się nad soim życiem. Ja to zrobiłem - ale co będzie dalej zobaczymy.

Obserwując niektórych z Was stwierdziłem że w życiu są ważniejsze  priorytety niż te którymi ja się kierowałem. Bóg zapłać Wam za to... Misterium bardzo mi pomogło.

#3 2012-04-18 22:23:13

xPaweł

Gość

Re: Zamieść swoje świadectwo

Chciałbym wszystkim podziękować i każdemu z osobna
Wiem, że nie jest łatwo ze mną współpracować, a jednak wielu spośród Was to wytrzymało przez te wszystkie tygodnie ciężkich przygotowań dziękuję tym bardziej!!!
Dziękuję tym, którzy mogli nas wspierać swoją modlitwą przykuci do łóżek... dziękuję tym, którzy użyczyli swoich rąk, nóg i umysłów, by to wszytsko ogarnąć.... dziękuję tym, którzy szyli i produkowali nowe stroje i tym, którzy je nosili oraz tym, którzy je później dokładnie wyprali dziękuję tym, którzy byli ubrani od stóp do głów i tym, którzy paradowali w samych przepaskach... dziękuję tym, którzy robili nam jeść i tym, którzy jedli.... dziękuję tym, którzy podzielili się tym, co mieli i tym, którzy dobrze te dary wykorzystali.... dziękuję za oddanie, miłość, cierpliwość i wyrozumiałość.... za to, że zechcieliście dla NIEGO marznąć i stać na deszczu przez całą środę przygotowując dekoracje.... jednym słowem.... DZIĘKUJĘ!!!!

Niech Was Bóg błogosławi!!!

I proszę Was o jedno i jedno obiecuję:
"Módl się za mnie, ja za Ciebie, a będziemy razem w NIEBIE!!!"

spotkanie Taize

Stopka forum

RSS