Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#1 2009-01-12 22:42:21

marta

Owieczka

Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 178
Punktów :   

Marta :)

Imie: Marta
Zainteresowania:dobra książka, dobry film, ; gotowanie i smakowanie, kształcące podróże-szczególnie pielgrzymki pogłębianie ducha i relacji z SZEFEM (jak Go ktoś tu nazwał)
Muzyka: muzyka towarzyszy mi przez całe życie, lubię koic nerwy spokojnymi balladami, poprawiac humor skocznymi rytmami i czasem pośpiewac pod nosem jakies utworki, które wskoczyły w uszko 
Ulubione filmy: Tylko mnie kochaj, The Holiday, Epoka lodowcowa, Shrek, Szkoła uczuc
Skąd jestem: z Grębocina
Czym się zajmuje: jestem na drugim roku geodezji i kartografii, a od października 2008 również chwilowo na bezrobociu
Kolor oczu:brąz
Ulubione piwo: kiedyś był to Lech , ale od jakiegoś czasu nie spożywam takich trunków; uwielbiam domowe kakao i czekolade ze stacji Statoil  
Ulubione danie: hmm jestem smakoszem każdej kuchni dobrze przyprawionej, wyjątkowo przepadam za daniami mącznymi i z tych najbardziej smakuje mi spagetti po bolońsku (najlepsze jadłam we Włoszech, a od biedy w barze Metropolis w Toruniu) mniam!!
Zwierzaki w domu: trzy koty: Micia, Miciek i Dzikusek, pies Alfik i jego mama - Sonia (ale nie przesiadują wszystkie za dużo w domu)
Jaki sport uprawiam: w swoim krótkim życiu uprawiałam wiele sportów, najpoważniej lekką atletykę - w czołówce w województwie w rzucie oszczepem swojego czasu byłam; teraz jeżdze dużo samochodem, czasem tylko wyskoczę na basen, aerobik czy troszkę pobiegac
Ulubiona dobranocka: teraz raczej nie zdarza mi się oglądac dobranocek, a szkoda; kiedyś uwielbiałam Gumisie, Brygadę RR, Wojownicze żółwię ninja, Pszczółkę Maję, Smerfy, Misia Uszatka i bajki Walta Disneya


Spałam i śniłam, że życie jest radością. Obudziłam się i zobaczyłam,
że życie jest służbą; Zaczęłam służyć i zobaczyłam, że życie jest szczęściem....

Offline

 

#2 2009-01-13 07:40:42

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Marta :)

Martę znam od paru lat lat  i nigdy nie wpadłabym na to, ze spotkamy się właśnie „tu i tam” A tu,  proszę!  Według mnie, Marta jest bardzo energiczna osóbką i kojarzy się  z przysłowiową  kobietą czynu, no i z znaną nam wszystkim  … Ewangeliczną Martą  …. Myślę, ze łączy Was nie tylko imię

Marto, bardzo się cieszę, ze jesteś z nami! Jestem przekonana, ze Twoja młodzieńcza energia i radość udzieli się nawet największym smutasom  
 

Witaj!

 


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#3 2009-01-13 10:42:28

MałaMI

Wierszopisarka:)

4603679
Call me!
Skąd: Rogówko
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 583
Punktów :   12 

Re: Marta :)

Witamy witamy :-)

Offline

 

#4 2009-01-14 23:05:31

 Bunia

Promotorka kultury

597246
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-23
Posty: 1176
Punktów :   20 

Re: Marta :)

Witaj Martuś

dzięki za ożywczego ducha na forum i nie tylko

z niecierpliwością czekam na następne posty


Kochaj i czyń, co chcesz.

Offline

 

#5 2009-01-26 13:39:38

marta

Owieczka

Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 178
Punktów :   

Re: Marta :)

Buniu ja też Ci dziękuję za wszelkie dobre i mądre słowo, szczególnie poza forum )


Spałam i śniłam, że życie jest radością. Obudziłam się i zobaczyłam,
że życie jest służbą; Zaczęłam służyć i zobaczyłam, że życie jest szczęściem....

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Oтeли Штромберг