Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#1 2008-08-04 19:33:55

magda_kurylek

Mała Owieczka

Zarejestrowany: 2008-08-04
Posty: 3
Punktów :   

witam:)

witam!
nazywam się, jak można się domyślić, Magda:) na forum to zostałam zaproszona przez pewną przesympatyczną osobą, którą poznałam w trakcie tegorocznego wyjazdu do Taize. Osoba ta jest na pewno przez was znana, lubiana i towarzysko pożądana (przynajmniej ta osoba tak siebie przedstawiała:)). Mam nadzieję, że kojarzycie Benka? to właśnie za jego sprawą się tu znalazłam:) /Benuś, pozdrawiam:)/ Niestety nie należę do waszej parafii, a tym bardziej wspólnoty parafialnej, a szkoda, bo nawet sympatyczni jesteście:) wiem to, ponieważ dzięki uprzejmości, znanego zapewne wam, Ks.Leszka Stefańskiego miałam okazję wyjechać w zeszłym i w tym roku do Taize. Zeszłoroczny wyjazd miał miejsce we wrześniu i wtedy to miałam okazję poznać niektórych z was podczas wieczornego spotkania, zdaje się w piątek. Jestem studentką z Lublina, próbuję studiować filologię polską:) właśnie z KULu znam Ks.Leszka i dzięki jego szerokim znajomościom mogłam poznać niektórych z was!
jeśli chcecie coś więcej o mnie wiedzieć-piszcie:)
pozdrawiam:)

Ostatnio edytowany przez magda_kurylek (2008-08-04 20:08:21)

Offline

 

#2 2008-08-04 20:17:20

Czytnik

Owieczka

920135
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-09-28
Posty: 58
Punktów :   

Re: witam:)

OOO, jak miło, serdecznie witamy!!!
To fakt, poznałem Magdę podczas tegorocznego pobytu w Taize. Po wstępnych duchowych oględzinach:), postanowiłem  zaprosić ją na nasze forum:). Mam nadzieje, że okaże sie godnym członkiem naszej internetowej wspólnoty. Czekamy na nowe posty:)
Pozdrawiam:)!!

Offline

 

#3 2008-08-04 20:28:39

migotka

Owieczka

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 430
Punktów :   13 

Re: witam:)

Witam witam moją współlokatorkę z baraczku zapraszam do wypowiedzi na forum! Mam nadzieję, że we Francji troszkę chłodniej niz tydzień temu? pozdrawiam!!


"Choćbym nawet szedł ciemną doliną, Zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną, Laska twoja i kij twój mnie pocieszają.” PS. 23,4

Offline

 

#4 2008-08-04 20:45:41

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: witam:)

Witam bardzo serdecznie i ja ...  bowiem Przyjaciele moich Przyjaciół są i moimi Przyjaciółmi   i ogromniaście sie cieszę   bo będzie nas wiecej i wiecej ... do pisania i ożywiania naszego  forumowiska .... 

Gorąco Cię pozdrawiam i mam nadzieję, że będzie Ci z nami dobrze !!!

PS. Nadmienię tylko, ze żal straszny serce me ściska ;(  bo nie  byłam w tym roku z Wami w Taize... echhh zycie.... Szcześciarze z Was po prostu!!!! Ale to nic.... ja jeszcze to sobie nadrobię .... mam taką cichą nadzieję ....


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#5 2008-08-05 11:18:55

 xpacifer

Dobry Pasterz:)

8193431
Call me!
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 1656
Punktów :   29 

Re: witam:)

Witam Cię Madziu!

Załuje że nie mogłem być razem z Wami w Taize w tym roku,
ale co się odwlecze to nie uciecze

tak mawiają ludzie

pozdrawiam goraco Ciebie i wspólnych znajomych i do zobaczenia

zapraszam do Grębocka...
czym chata bogata


Miłość to wierność wyborowi!!

Offline

 

#6 2008-08-05 13:37:39

magda_kurylek

Mała Owieczka

Zarejestrowany: 2008-08-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: witam:)

bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie:) ja również mam nadzieję, że będę godną uczestniczką waszego szanownego forum:) pozdrawiam pannę Migotkę:) bardzo mi się miło z Tobą mieszkało, może powtórzymy tę rozrywkę w przyszłym roku? pozdrawiam także <xpacifer>, myślę, że kiedyś skorzystam z zaproszenia do waszego Grębocina i sprawdzę w co tak bogata jest ta chata:)
jeszcze raz dziękuję CZYTNIKOWI:) za zaproszenie na forum i przesyłam co najmniej uściski;)

Offline

 

#7 2008-08-05 16:15:38

MałaMI

Wierszopisarka:)

4603679
Call me!
Skąd: Rogówko
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 583
Punktów :   12 

Re: witam:)

I ja dołączam się do powitań :-)

Offline

 

#8 2008-08-06 20:38:07

 Bunia

Promotorka kultury

597246
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-23
Posty: 1176
Punktów :   20 

Re: witam:)

Witaj Madziu na forum Słyszłam dużo dobrego o Tobie od mojej siostry Migotki

Zapraszamy do wypowiedzi. Może nadasz naszemu forum troszkę swieżości (nie to, żeby było nieświeżo )


Kochaj i czyń, co chcesz.

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Проживание Бутан worldhotels-in