Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2008-01-18 10:55:02

MałaMI

Wierszopisarka:)

4603679
Call me!
Skąd: Rogówko
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 583
Punktów :   12 

Re: Moje dzieci

To ja mam pytanie,żeby się tutaj tak smutno nie zrobiło   na co trzeba patrzeć u tego przyszłego męża co by się nadawał na ojca naszych dzieci?

Jakieś wskazówki mamuśki ????

Offline

 

#17 2008-01-18 14:17:16

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Moje dzieci

eeeeeeee chyba nie jest z nami tak źle .... i zawsze moze być gorzej  tfu! tfuuu!!!!

Ale Darijko, jesli chodzi o Twoje zapytanie  i o  preferowane cechy osobowosci dla przyszłego ojca, to ja  bym wymieniła tak : dojrzałość, jasny system wartości, który chce wpoić dziecku, miłość dla swoich dzieci, milość dla matki jego dzieci no i przyjrzałabym mu sie  pod kątem synostwa tzn. że jest prawdopodobieństwo ogromne, ze ten kto jest dobrym synem dla swojego ojca i matki - będzie również dobrym ojcem dla swoich dzieci To takie moje skromne zdanie na tę chwilkę

Kto jest za, a kto przeciw?


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#18 2008-01-18 14:21:32

Tola

Owieczka

Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 228
Punktów :   14 

Re: Moje dzieci

Witajcie mamuśki skoro wy tak ostatnio o samotności, to może i ja wam coś opowiem. Przez wiele lat żyłam jakby pod kloszem, wcale nie zdając sobie z tego sprawy, miłośc mojej mamy, jej troska o mnie i to że zawsze potrafiła odkręcić nawet najtrudniejszą sprawę czyniła mnie wolną. Podobno dorosłam, potem wyszłam za mąż dzieci, dom ale w tym wszystkim zawsze była moja mama nigdy się nie narzucała ale ja wiedziałam,że jest ,że mnie kocha. Aż kiedys Markowi zaproponowano wyjazd do Warszawy na 2 lata, było zaskoczenie, ciekawość ,wreszcie strach łzy i żal . Pojechaliśmy i .................nikogo ani znajomych ani rodziców, już tatuś nie zwolni się z pracy żeby zabić szerszenia córeczce bo jej wleciał do kuchni, o nie. Zaczęłam się bać, nie znalazłam nowych znajomych bardzo długo i zanim zaczełam żyć od nowa popełniłam kilka błędów który mogły mnie wiele kosztować nawet życie.
ale moje dziewczynki to nie koniec, pełni entuzjazmu przyjechaliśmy w końcu do domu..............?
Do niewykończonego budynku bez podłogi, wytynkowanych ściam, bez łazienki za to z małymi  dziećmi.To napewno pamięta jeszcze Xpacifer z pierwszej kolędy.
Znów schody w życiu, jakoś się uporaliśmy, było lepiej. Cóż zawsze te tłuste lata są jakieś takie krótkie nie sądzicie?
Zachorowała moja mama i....................umarła,a świat legł w gruzach.Dziś myślę sobie,że to okrutne ale człowiek może wiele ...,jednak samotność  już na zawsze znalazła sobie gdzieś tam na dnie mojego serca mieszkanie.

Offline

 

#19 2008-01-19 02:05:22

Mazurynka

Owieczka

11739018
Skąd: Rzepin
Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 49
Punktów :   

Re: Moje dzieci

Jesteście wszystkie fantastyczne. Będę w Grębocinie za tydzień ( w niedzielę lub poniedziałek ). Dziękuję Wam za to, że cieszycie się, ze jestem z Wami , bo ja też się z tego bardzo cieszę. Tolu, gratuluję wspaniałej roli, ja tez bym chciała grac ta babcię. Mam nadzieję, że macie już zęby wilkołaka. Strasznie chce sie z Wami zobaczyć. Pa.

Offline

 

#20 2008-01-19 02:10:58

Mazurynka

Owieczka

11739018
Skąd: Rzepin
Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 49
Punktów :   

Re: Moje dzieci

I jeszcze jedno Toluś. Ja myślę, że wielką część Twojego serca zajmuje Twoja ukochana Mamusia i przez to jest bliżej Ciebie niż czasami czujesz.

Offline

 

#21 2008-01-19 09:54:32

Tola

Owieczka

Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 228
Punktów :   14 

Re: Moje dzieci

Mazurynko, czy Ty uwierzysz,że oni chcieli mi doś zęby przechodnie takie po wilku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale myślę,że przekonał ich mój katar okropny i kaszel.

Offline

 

#22 2008-01-19 19:42:22

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Moje dzieci

W takim razie, Mazurynko, czekamy na Ciebie... Bądźmy w kontakcie!


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#23 2008-03-25 13:20:57

Mysz

Owieczka

5861272
Skąd: Papowo Toruńskie
Zarejestrowany: 2007-09-29
Posty: 373
Punktów :   

Re: Moje dzieci

CIESZE SIĘ ,ŻE JESTEM ZNOWU Z WAMI , CO DO MIŁOŚCI TO ONA NAPRAWDĘ
JEST PIĘKNA I BEZWARUNKOWA , O ILE JEST ODWZAJEMNIONA ,JEŻELI NIE JEST TO POTRAFI BYĆ PIEKŁEM I JESZCZE JEDNO CZĘSTO MYLONA JEST Z ZAUROCZENIEM , A CO DO SAMOTNOŚCI -JEST STRASZNA , ZNAM TO UCZUCIE , NIE MAM JUŻ MAMY, NIE MAM JUŻ BRATA , MAM MĘŻA ALE JAK BYM  GO NIE MIAŁA , BO GO NIGDY NIE MA , JAK DZIECI BYŁY MAŁE TO WYCHODZIŁ Z DOMU KIEDY  JESZCZE SPAŁY A WRACAŁ DO DOMU KIEDY JUZ SPAŁY , ALE WTEDY MIAŁA SIĘ KOMU WYPŁAKAĆ MIAŁAM RODZINĘ . DZIŚ TEŻ JEST WSPANIALE NIE JESTEM SAMOTNA MAM MOJE DZIECI I WAS WSZYSTKICH .

Offline

 

#24 2008-03-26 07:57:37

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Moje dzieci

Dobrze, ze jesteś z nami, Wisiu,  i ze jesteś znowu z nami na forum Im nas wiecej, tym weselej.... Pozdrawiam...


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#25 2008-06-06 22:47:26

Mysz

Owieczka

5861272
Skąd: Papowo Toruńskie
Zarejestrowany: 2007-09-29
Posty: 373
Punktów :   

Re: Moje dzieci

SEBA UCZYŁ SIĘ NA PODWYSZENIE OCENY Z HISTORII ROZDZIAŁ II WOJNA ŚWIATOWA {Z POWODU LICZNYCH KONTUZJI W TYM PÓROCZU : KOŁNIERZ ORTOPEDYCZNY NA SZYJI , NOGA W GIPSIE ,POTEM RĘKA W GIPSIE }NIE BYŁ NA ANI JEDNEJ LEKCJI Z TEGO DZIAŁU ZAPYTAŁ MNIE A WŁAŚCIWIE KTO WYGRAŁ TĘ WOJNĘ NIEMCY ? ZAPYTAŁAM CZY NASZYM JĘZYKIEM URZĘDOWYM JEST JĘZYK NIEMIECKI ?

Offline

 

#26 2008-06-07 19:59:36

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Moje dzieci

Mysz napisała:

.... KOŁNIERZ ORTOPEDYCZNY NA SZYJI , NOGA W GIPSIE ,POTEM RĘKA W GIPSIE...

No cóż ... "Małe dzieci, mały kłopot; duże dzieci, duży kłopot." jak to mówi stare i prawdziwe przyslowie....

Ostatnio edytowany przez Calineczka (2008-06-07 20:00:01)


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grebocin.pun.pl