Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-04-01 12:36:06

 Bunia

Promotorka kultury

597246
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-23
Posty: 1176
Punktów :   20 

Justyna (dla wtajemniczonych Bunia :) )

Imie: Justyna
Zainteresowania: podróże te małe i te duże ; odkrywanie nowych miejsc nawet w najbliższej okolicy; uwielbiam wędrówki po górach, aktywne spędzanie czasu; spotykania w gronie przyjaciół, w wolnych chwilach lubię przeczytać dobrą książkę lub obejrzeć dobry film;
Muzyka: bez muzyki nie potrafiłabym chyba żyć; przy muzyce żadna praca nie straszna; niestety nie potrafię grać na żadnym intrumencie (czasami tylko niestety na nerwach ) ale podobno na naukę nigdy za późno; słucham wszystkiego po troszku: od łagodnych kanonów Taize po ostrego rocka, Ulubiony zespół: U2
Ulubione filmy: Shrek, Gladiator, Kogel-Mogel (oglądałam już chyba z kilkanaście razy i za każdym razem śmieję się tak samo )
Skąd jestem: z Grębocina
Czym się zajmuje: poniewaź lubię liczyć i rachować pracuję w dziale księgowości w jednej z toruńskich firm razem z naszą pszczółką Mają Olą (ale to nie ul ; poza tym uczę sie języka niemieckiego i od niedawna języka francuskiego
Kolor oczu:niebieski
Ulubione piwo: właściwie nie mam chyba ulubionego piwa, w gronie przyjaciół smakuje każde ; ulubiony napój to gorące kakao z miodem 
Ulubione danie: oj bardzo trudne pytanie... chyba sernik w każdej postaci
Zwierzaki w domu: trzy koty: Kajtka, Zdzichu i Młody, pies Martin, labradorek Bono; kiedyś miałam papużki faliste, świnki morskie ale pomarły i żółwia Sprintera, który gdzieś uciekł  (a może poszedł odwiedzić kuzynkę do miasta   - patrz bajka o żółwiu )
Jaki sport uprawiam:uwielbiam wędrówki po górach (szkoda, że są tak daleko ); jazdę na rowerze (ile pięknych miejsc w okolicy można odkryć); różne formy aerobiku zwłaszcza step; zimą czasami jazda na łyżwach
Ulubiona dobranocka: włąściwie bardzo rzadko oglądam TV, dobranocki również, a w dzieciństwie lubiłam bardzo oglądać Pszczółkę Maję, Smerfy, Gumisie i Misia Uszatka; Ostatnio na dobranoc czytam bardzo mądre bajeczki naszego Pasterza Xpacifera

Ostatnio edytowany przez Bunia (2009-10-18 14:23:31)


Kochaj i czyń, co chcesz.

Offline

 

#2 2007-04-01 12:57:12

wwwieslaw

Mały Adminek:)

5362340
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 505
Punktów :   

Re: Justyna (dla wtajemniczonych Bunia :) )

Bunia napisał:

i żółwia Sprintera, który gdzieś uciekł

Z takim imieniem to nie było trudne;)


Z mojej strony chciałem dodać, że pomimo iż znam Bunię stosunkowo krótko to wiem, że jest bardzo pogodną i wesołą kobietą:) Ma tyle radości w sobie, że obojętnie czy się bawimy, modlimy, czy ciężko pracujemy, uśmiech nie znika z jej twarzy:) I niech tak pozostanie:)

Pozdrawiam serdecznie:)


http://img509.imageshack.us/img509/9947/ichtisln0.jpg

Offline

 

#3 2007-04-01 14:46:56

monia

Zielona Moderatorka:)

7114756
Call me!
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 416
Punktów :   

Re: Justyna (dla wtajemniczonych Bunia :) )

ja tez miałam żółwia, który mi uciekł
moze poszły razem


http://img401.imageshack.us/img401/2851/moniatx7.jpg

Offline

 

#4 2007-04-02 21:29:06

Michał-ten od batmana

X-Man:)

7032303
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Justyna (dla wtajemniczonych Bunia :) )

też miałe żółwia ;p fraklina ale odszeł dorych kilka lat temu ;];/

Offline

 

#5 2007-04-03 19:21:17

migotka

Owieczka

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 430
Punktów :   13 

Re: Justyna (dla wtajemniczonych Bunia :) )

Cóż mogę powiedzieć o mojej siostryczce, hm... powiem tylko, że jest moją  prawdziwą przyjaciółką , zawsze mnie pocieszy, przytuli kiedy trzeba (oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu) , oczywiście zdarzają się między nami sprzeczki- jak to w rodzeństwie bywa, ale na szczęście nie trwają one zbyt długo, na Justynę zawsze można liczyć:)


"Choćbym nawet szedł ciemną doliną, Zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną, Laska twoja i kij twój mnie pocieszają.” PS. 23,4

Offline

 

#6 2007-04-04 00:12:34

 Bunia

Promotorka kultury

597246
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-23
Posty: 1176
Punktów :   20 

Re: Justyna (dla wtajemniczonych Bunia :) )

Dziękuję bardzo za miłe słowa

Ps. no ładnie to te żółwie, się pewnie zmówiły

Ostatnio edytowany przez Bunia (2007-04-05 00:09:24)


Kochaj i czyń, co chcesz.

Offline

 

#7 2007-04-25 14:21:30

 xpacifer

Dobry Pasterz:)

8193431
Call me!
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 1656
Punktów :   29 

Re: Justyna (dla wtajemniczonych Bunia :) )

Kochani- Justyna /nasza Bunia/ jest osóbką na którą zawsze mozna liczyć!!!
Dziękuje Ci Buniu!!


Miłość to wierność wyborowi!!

Offline

 

#8 2007-04-25 17:43:45

MałaMI

Wierszopisarka:)

4603679
Call me!
Skąd: Rogówko
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 583
Punktów :   12 

Re: Justyna (dla wtajemniczonych Bunia :) )

Buniu!!!

Poza tym , że obie mamy zamiłowanie do tego pieknego języka jakim jest niemeicki to łączy nas także zamiłowanie do naszych polskich gór ( tak żałuję, że są tak daleko )

Poza tym Buniu przyciąga do Ciebie to, iz jesteś taka otwarta i zawsze chetna udzielic pomocy

A propo chciałabym uprzedzic wszystkich że prawdopodobnie ta niewinnie wygladająca osóbka przyciaga do siebie brzydka pogodę
Ale wiesz co niewazne czy będzie wiało i padało, ważne że będziemy mogli razem schronić sie przed deszczem i ogrzewac się swoim ciepłem wraz z innymi ludkami z naszej Wspólnoty

Offline

 

#9 2007-04-25 22:05:09

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Justyna (dla wtajemniczonych Bunia :) )

Justyś, Ty jesteś dla mnie, jak bratnia dusza , jak siostra, której nigdy nie miałam... Chociaż mamy dwie różne natury, to jednak  chyba jakoś wzajemnie się uzupełniamy i jest to szalenie pozytywne (przynajmniej dla mnie).To w ogromnym stopniu Tobie zawdzięczam , ze jestem teraz w tej Wspólnocie. Ty wiesz, jakie miałam wątpliwości i jakie rozterki. Ty wiesz o mnie trochę więcej... Dzięki Ci za to, że jesteś i ze podtrzymujesz mnie na duchu, że łagodzisz moje wątpliwości, że akceptujesz mnie taką jaka jestem, za Twoje  niebieskie oczy, które patrzą ze zrozumieniem ale o nic nie pytają... i oczywiście za cudowny tytuł Wiele jeszcze mogłabym pisać ale muszę coś zostawić dla innych Gorąco Cię pozdrawiam i bądź przy mnie nadal ... Wiem, że mogę zawsze na Ciebie liczyć. Dziękuję!!!


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#10 2007-04-27 01:42:47

monia

Zielona Moderatorka:)

7114756
Call me!
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 416
Punktów :   

Re: Justyna (dla wtajemniczonych Bunia :) )

Dziekuje Ci Justyno za Twoj usmiech
Za Twoje niezwykle mądre i dojrzałe słowa, ale takze za żywiołowość dziecka, pomysłowość, otwartość....
Z pozoru taka cicha i spokojna, a tak naprawde pełna energii i gotowości do działania
Ciesze sie, ze mogłysmy być razem w grupie na Kursie Emaus i blizej sie poznac
Jestes bardzo ciepłą i pogodną osobą!! (w historyjki o deszczu nie chce mi sie wierzyc )

Dziekuje, ze jestes!!


http://img401.imageshack.us/img401/2851/moniatx7.jpg

Offline

 

#11 2007-05-02 19:25:04

Ryjek =)

Radosna Duszyczka;)

5230035
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-30
Posty: 62
Punktów :   
WWW

Re: Justyna (dla wtajemniczonych Bunia :) )

dziekuje ci za to ze jesteś
za to ze moglam jechac z Tobą w wspaniałą wyciekcze rowerową
za twoje poczucie humoru i za pogode ducha


http://images.google.pl/url?q=http://www.zdrowa-zywnosc.get.net.pl/owieczka.jpg&usg=AFrqEzfU6Xfg235SvHfVhsRpRXojTdaT5g
"Pan jest Pasterzem moim"

Offline

 

#12 2007-06-21 01:07:41

 Bunia

Promotorka kultury

597246
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-23
Posty: 1176
Punktów :   20 

Re: Justyna (dla wtajemniczonych Bunia :) )

Dziękuję Wam przyjaciele za przemiłe słowa i za to, że jesteście!!!


Kochaj i czyń, co chcesz.

Offline

 

#13 2007-06-21 09:45:23

ULA

Owieczka

7468609
Zarejestrowany: 2007-03-27
Posty: 30
Punktów :   

Re: Justyna (dla wtajemniczonych Bunia :) )

Monia bardzo ładnie napisała „Z pozoru taka cicha i spokojna, a tak naprawde pełna energii i gotowości do działania” zgadzam się z tymi słowami. Buniu jesteś uroczą osobą, zawsze uśmiechniętą, otwartą, mającą dla każdego dobre słowo. To dzięki Tobie pokochałam nasze piękne góry, jestem Ci bardzo wdzięczna za to, że majówkę mogłam spędzić z Tobą i Michałem. Jesteś także bardzo wytrzymała – Bunia pomimo bolącego kolana zdobyła wszystkie szczyty na które się wybraliśmy. Cieszę się bardzo że Cię poznałam i za wszystko dziękuję.

Offline

 

#14 2007-11-26 09:55:35

Tola

Owieczka

Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 228
Punktów :   14 

Re: Justyna (dla wtajemniczonych Bunia :) )

No kochana Bunieczko, jesteś super kobietką i choć poznałam cię dopiero przedwczoraj i tak kocham cię miłoscia dziką. Mam nadzieje że zobaczymy sie w piątek. co ja mam zrobić do jedzenia??????????????


Jak to wysłać????????????????

Offline

 

#15 2007-11-26 15:15:56

 Bunia

Promotorka kultury

597246
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-23
Posty: 1176
Punktów :   20 

Re: Justyna (dla wtajemniczonych Bunia :) )

Dziekuję


Tola napisał:

Mam nadzieję, że zobaczymy sie w piątek. co ja mam zrobić do jedzenia??????????????

Ja też mam taką nadzieję


Menu widnieje w wątku Wasze propozycje; Andzrzejki. Zobacz Kasiu, co już mamy, żeby się nie zdublowało A możesz zrobić cokolwiek. My łasuchy ogromne jesteśmy 


Kochaj i czyń, co chcesz.

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldhotels-in.com Hotely Crested Butte