Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#16 2007-11-26 10:32:11

Tola

Owieczka

Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 228
Punktów :   14 

Re: xpacifer

No cóż, jestem przeszczęśliwa, że na świecie są tacy ludzie, tacy kapłani którzy emanują miłością Boga tak wyraźnie i tak pięknie. To prawdziwy dar umieć porozumiewać się z dziećmi(moja Zosia kocha księdza miłością ogromna, Bartek chce zostać Papieżem)i osobami "nieco"starszymi. Kiedy zamieszkaliśmy w Grębocinie strasznie się pogubiłam, małe dzieci ja bez samochodu i nic, pustka w koło i pustka w sercu. Jestem osobą aktywną uwielbiam ludzi, chciałam coś robić!!!!!!a tu cisza.Poszłam do kościoła i wiesz  kogo zobaczyłam?Księdza proboszcza z miotłą, tak chodził w około kościoła i zamiatał liście i pomyślałam wtedy wspaniały wielki mały człowiek, którego na dodatek znam jeszcze z czasów licealnych, tu jest dobre miejsce, moje miejsce, jeśli nawet proboszcz może zamiatać liście mnie tez się uda powymiatać liscie z mojego serca. Zaczęły się niedzielne msze i dziś już wiem,że Bóg dał mi wielki skarb, mam nie tylko wspaniałego proboszcza ale i super wikariusza, bardzo chciałambym ogrzać sie w cieple tej Bożej miłości jaka bije od księdza i całej wspólnoty którą spotkałam podczas oazy modlitwy.

Offline

 

#17 2007-11-28 20:05:13

Tola

Owieczka

Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 228
Punktów :   14 

Re: xpacifer

Dzięki za wszystko. Myślę,że ze zdjęciami maluchów to dobry pomysł one rozbawią każdego. Bajki są super chyba zacznę pisać.

Offline

 

#18 2007-11-28 21:46:09

Emi

Owieczka

7490072
Call me!
Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 70
Punktów :   

Re: xpacifer

Jesli chodzi o mnie to niestety nie mialam okazji lepiej poznac Ksiedza, mam nadzieje ze bede miala okazje, ale jesli chodzi o kazania to macie racje takie poruszajace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiele ich nie slyszalam ale pamietam ostatnie  przed moim wyjazdem. Poszlam do kosciolka aby pomodlic sie o szczesliwa podroz, bylo mi strasznie smutno ze to juz koniec odwiedzin w domu, i musze wracac, bylam zaniepokojona bo to prawie 20 godzin w drodze(wyczerpujace), a ja boje sie szybkiej jazdy samochodem, ale na autrostradzie trzeba... wiec poszlam do kosciola  troche na uspokojenie nerwow i ukojenie duszy,a tu Ksiadz Pawel mowi kazanie,a o czym??? o tym ze musimy byc przygotowani na kazdy wypadek nawet w podrozy, ktory moze skonczyc sie spotkaniem z Bogiem. Bylo jeszcze troche o tych sprawach ale mozecie sobie wyobrazic jakie wrazenie zrobilo na mnie to kazanie! w rezultacie lzy poplynely, nerwy poszly w dal,a w sercu pozostal pokoj. Tak wlasnie dzialaja kazania Ksiedza Pawla.  Mam nadzieje ze dlugo jeszcze ich bedziemy sluchac.  Dziekuje Ksiedzu ze jest jaki jest, ze bedac "tu" moge na forum czytac ze ludzie mowia o swojej zmianie duchowej. O tym ze sa wielkie zmiany w Grebocin City i ze wszystko jest lepiej. I mysle ze to Dar przyciagac tak mlodych ludzi! Bog zaplac za to!!!!


"Pan moją mocą i tarczą!
Moje serce Jemu zaufało"
Ps 28(27)7

Offline

 

#19 2007-12-02 21:24:03

 Bunia

Promotorka kultury

597246
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-23
Posty: 1176
Punktów :   20 

Re: xpacifer

Emi napisał:

ale jesli chodzi o kazania to macie racje takie poruszajace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Masz rację Emi. Wychodząc u nas do kościoła na mszę musisz mieć na wyposażeniu przynajmniej paczkę chusteczek

bo nasi księża mają naprawdę przepiękne kazania!!!


Kochaj i czyń, co chcesz.

Offline

 

#20 2007-12-03 23:11:03

Emi

Owieczka

7490072
Call me!
Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 70
Punktów :   

Re: xpacifer

teraz to szmaciana wezme bo papierowe za szybko wsiakaja i sie rwa. jestem taka szczesliwa ze na swieta w domu bede i te wszystkie uroczystosci w kosciolku... juz mi sie plakac ze szczescia chce


"Pan moją mocą i tarczą!
Moje serce Jemu zaufało"
Ps 28(27)7

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa