Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#1 2007-04-01 00:27:59

Piotrek

Administrator

Skąd: Toruń/Grudziądz
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 18
Punktów :   

Piotrek, dla znajomych Yogi ;)

Imię: Piotrek
Zainteresowania: szeroko pojęte nowe media, dziennikarstwo internetowe, kultura popularna, społeczne aspekty internetu, socjologia codzienności, fotografia
Muzyka: smooth jazz (ze szczególnym uwzględnieniem Evy Cassidy, Louisa Amstronga, Pata Metheny oraz Chucka Loeba), ale także Sting, Phil Collins, Sade, Nigel Kennedy, Jean Michel Jarre, Massive Attack,  Eric Clapton, Queen, U2, Marek Grechuta, Grzegorz Turnau, Dżem, soundtracki Michała Lorenca,
Ulubione filmy: 'Gra' Finchera z świetną kreacją Michaela Douglasa oraz niezapomniany 'Obywatel Kane' Orsona Wellesa
Skąd jestem: z Grudziądza (tam sie urodziłem), wszystkich zapraszam do odwiedzin moich rodzinnych stron Studiuję oczywiście w Toronto, jednocześnie, coraz częściej przebywając (nie wiedzieć czemu ) w pewnej urokliwej miejscowości zamieszkiwanej przez niejakiego Xpacifera i jego wspaniały team
Czym się zajmuje: studiuję politologię, specjalność - medioznawstwo, proszę tylko nie podejrzewać, że zostanę politykiem, prędzej kosmonautą lub hydraulikiem

Kolor oczu: Hmmm... To jest dobre pytanie Stawiam na brązowe
Ulubione piwo: sok pomarańczowy Tarczyn
Ulubione danie: Tagliatelle al Salmone (Ręcznie robione wstążki makaronowe w sosie śmietanowym z łososiem) <-- typowe danie włoskiej kuchni, a z kuchni polskiej oczywiście bigos, zupa pomidorowa, rosół, zupa wiśniowa oraz wszelkiej maści sałatki i surówki Oj, zjeść to ja lubię
Ulubiony placek: Poezja smaku (placek z tofii i orzechami włoskimi) i oczywiście tradycyjna polska drożdżówka (ze śliwkami), mniam
Zwierzaki w domu: papugi faliste, młodszy brat (jeśli mógłbym w czymś doradzić to odradzam to drugie zwierzątko - dużo brudzi, miewa różne humory, wymaga stałego dokarmiania, tylko dla osób z pewnym doświadczeniem)
Jaki sport uprawiam: pływanie, rower, jogging (piękne lasy macie w Grębocinie, proponuje stworzyć jakąś grupę joggingową )
Ulubiona dobranocka: Bezapelacyjnie 'Kacze opowieści', przygody Sknerusa, Śmigacza, Diodaka i siostrzeńców są niezapomniane, z polskich aniamcji wymieniłbym 'Zaczarowany Ołówek' oraz 'Przygody Baltazara Gąbki' Carrramba!!!!!!!


"Duc in altum! (...) Wypłyń na głębię! Zawierz Chrystusowi, pokonaj słabość i zniechęcenie i na nowo wypłyń na głębię! Odkryj głębię własnego ducha. Wnikaj w głębię świata. Przyjmij słowo Chrystusa, zaufaj Mu i podejmij życiową misję. Ludzie nowego wieku oczekują Twojego świadectwa. Nie bój się! Wypłyń na głębię! Jest przy Tobie Chrystus.”

Jan Paweł II
Lednica 2, czerwca 2001

Offline

 

#2 2007-04-01 09:11:47

 xpacifer

Dobry Pasterz:)

8193431
Call me!
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 1656
Punktów :   29 

Re: Piotrek, dla znajomych Yogi ;)

w życiu nie ma przypadków, a skoro ich nie ma to myślę, że to wszystko.... to początek czegoś wspaniałego i wyjatkowego!! prawda??


Miłość to wierność wyborowi!!

Offline

 

#3 2007-04-01 10:08:52

agnieszka

Uśmiech poranka:)

5760579
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 61
Punktów :   

Re: Piotrek, dla znajomych Yogi ;)

to teraz ja spróbuje się odwdzięczyć chociaż nie umiem tak ładnie ubierać w słowa to, co można by o Piotrku napisać...
On wprowadził do naszej wspólnoty coś wyjątkowego...
Po za tym założył to forum i wszystko się zaczęło...
Każdego dnia zaglądamy tu, pozdrawiamy się, dodajemy zdjęcia, i najważniejsze, mamy możliwość do otworzenia się i napisania tyle ciepłych słów o innych nawet Mała Mi układa wiersze, a Włóczykij, jak przystało na normalnego człowieka mieszkającego w lesie pilnie notuje powiedzonka naszego Pasterza jest wesoło, radośnie, przyjaźnie, cudownie...

Piotrek jest wspaniałym człowiekiem...
Nie znałam nigdy takiej osoby, od której bije tyle ciepła, dobra i miłości, i podobnie jak Nasz XPacifier ma tysiąc pomysłów na minute...
I tak bardzo jak jest zdolny, jest jednocześnie bardzo bardzo skromny

Dodatkowo proponuje wręczyć Mu Order Uśmiechu
Jego uśmiech bowiem i pogoda ducha wyzwala w każdym tyle radości i energii do działania na każdy następny dzień

Jest świetnym organizatorem i mimo, że nie ma dużo wolnego czasu, zawsze znajdzie chwilkę na rozmowe

Potrafi cieszyć się życiem i każdą jego chwilą...
"Życie jest piękne! " powtarza to tak często i zaraża tym innych...

No a po za tym, trochę nie lubią go autobusy...
za to bardzo szybko biega więc zawsze w razie spóźnienia jest jakies wyjście awaryjne

Dobrze że jesteś!


http://img299.imageshack.us/img299/6954/agnieszkacv1.jpg

Offline

 

#4 2007-04-01 14:27:24

Piotrek

Administrator

Skąd: Toruń/Grudziądz
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 18
Punktów :   

Re: Piotrek, dla znajomych Yogi ;)

Xpaciferze, oczywiście, że tak Odczuwam to podobnie
To z pewnością początek czegoś niezwykłego, co jednak będziemy musieli umiejętnie pielęgnować.
Ale kiedy pomyślę o owocach, które się zrodzą to serce napełnia się niesamowitą radością
Pozostaje modlić się o wydłużenie doby o dobrych kilka godzin po to, aby zawsze starczyło czasu i sił do realizacji pomysłów związanych z działalnością naszej unikalnej grębocińskiej wspólnoty 

Agusiu, dziękuję! 
Jesteś jak zawsze bardzo, bardzo miła

Bardzo się cieszę, ze mogłem dołączyć do Waszej, a teraz już Naszej wspólnoty!
Trudno wyrazić słowami, jak bardzo ubogacające jest to doświadzczenie.
Ciesze się, że forum spełnia tak piękną rolę w cementowaniu już istniejących, a niekiedy i tworzeniu nowych więzi, które Nas wszystkich łączą. Nie ma lepszej nagrody dla Administratora
Nie należy zapominać o Wiesiu bez którego to forum byłoby nieporównywalnie uboższe. Duże brawa dla niego. Niezastąpiona jest także praca Moni, która dzielnie uzupełnia forum o coraz to nowe fotki
Poza tym to Wy wszyscy je tworzycie, a zatem to ja Wam dziękuję


"Duc in altum! (...) Wypłyń na głębię! Zawierz Chrystusowi, pokonaj słabość i zniechęcenie i na nowo wypłyń na głębię! Odkryj głębię własnego ducha. Wnikaj w głębię świata. Przyjmij słowo Chrystusa, zaufaj Mu i podejmij życiową misję. Ludzie nowego wieku oczekują Twojego świadectwa. Nie bój się! Wypłyń na głębię! Jest przy Tobie Chrystus.”

Jan Paweł II
Lednica 2, czerwca 2001

Offline

 

#5 2007-04-02 16:06:17

monia

Zielona Moderatorka:)

7114756
Call me!
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 416
Punktów :   

Re: Piotrek, dla znajomych Yogi ;)

Piotrek to taki Boży Szaleniec
Chociaz ma tyle na głowie, zawsze znajdzie czas dla drugiego człowieka,

Uwielbia miec zapełniony plan dnia, duzo obowiazkow, zajec i ciagle mu mało
Kiedys mi powiedział, ze jeśli ma sie prośbe do drugiej osoby, to lepiej zwrócic sie do kogos bardziej zapracowanego, bo zrobi to szybciej i chetniej I taki własnie jest Piotrek....

Znakiem rozpoznawczym Piotrka jest nieznikajacy z twarzy uśmiech i pogoda ducha
Nasz Miś Yogi zaraża wszystkich wokół swoim niespotykanym optymizmem
Jest zawsze otwarty na drugiego człowieka
Mozna z nim porozmawiac na kazdy temat od "encyklik papieskich po sytuację życiową chińskich chomików"

Swoja energią i usmiechem jest w stanie zmotywowac do działania nawet najwiekszego leniucha

Ciesze sie bardzo, że mogłam poznac tak wspaniałego człowieka ! Dziękuję, że jestes!


http://img401.imageshack.us/img401/2851/moniatx7.jpg

Offline

 

#6 2007-04-25 17:07:46

MałaMI

Wierszopisarka:)

4603679
Call me!
Skąd: Rogówko
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 583
Punktów :   12 

Re: Piotrek, dla znajomych Yogi ;)

Chciałabym o Piotrku powiedzieć jedno, ostatnio jak śpiewaliśmy na mszy ( a nie szło nam zbyt rewelacyjnie ) spojrzałam na Piotrka siedzącego w ławce i wiecie co???   

MIAŁ tak szczery i pełen szczęścia uśmiech na twarzy, ze od razu w moim sercu zrobiło sie raźniej, bo pomimo tego, że siedział tak daleko to czułam jego bliskość 

P.S. Mam nadzieję, ze dasz sie poznac blizej także innym członkom naszej Wspólnoty

Offline

 

#7 2007-04-25 17:13:27

aniunia

Szefowa:)

9180581
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 560
Punktów :   15 

Re: Piotrek, dla znajomych Yogi ;)

OOOOOOOOO nasz kochany Piotrek, jest tak krótko z nami, ale mimo to i tak go uwielbiamy
Jakbym  go znała już dobre kilka lat !!!


"Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski,
i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!"
Ps 139,23-24

Offline

 

#8 2007-04-25 22:16:32

 Bunia

Promotorka kultury

597246
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-23
Posty: 1176
Punktów :   20 

Re: Piotrek, dla znajomych Yogi ;)

Piotrek to niezwykle otwarta i ciepła osoba. Z każdym zagada, z każdym znajdzie temat.

Poza tym ma wiele talentów: między innymi piecze ciasta i żadna praca mu nie straszna (nawet zmywanie naczyń )  i jest niezwykle pomysłowy.

Dzięki Piotrek za to, że nie zniechęciłeś się naszą komunikacją miejską i dotarłeś do naszej parafii. Nic więc nie dzieje się przypadkowo.

Dzięki za to, że stworzyłeś to forum, bo dzięki niemu spotykamy się nie tylko w piątki i niedziele, ale we wszystkie dni tygodnia

Za uśmiech, życzliwość, otwartość...

I zapraszam częściej do nas na piernika


Kochaj i czyń, co chcesz.

Offline

 

#9 2007-04-26 20:01:04

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Piotrek, dla znajomych Yogi ;)

Piotrek, na moje to ma duszę artysty...  Piotrku, gdy się obok Ciebie przebywa - świat wydaje się lepszy dużo lepszy Pięknie czytasz, masz wspaniałą dykcję. Dajesz siebie i potrafisz uśmiechać się oczami   Dzięki za forum i za to że jesteś, i za to jaki jesteś. Serdeczne Cię pozdrawiam Mam nadzieję, ze wkrótce sie zobaczymy


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#10 2007-04-26 20:34:53

Michał-ten od batmana

X-Man:)

7032303
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Piotrek, dla znajomych Yogi ;)

Piotrek jest we wspólnocie krótko (tak jak ja ;D) Na kursie Emaus rozmawialiśmy czasami bardzo fajny chłopak mam nadzije ,że uda nam się zaprzyjaźnić pozdrawiam

Offline

 

#11 2007-05-01 11:42:12

migotka

Owieczka

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 430
Punktów :   13 

Re: Piotrek, dla znajomych Yogi ;)

Piotrek to wspaniały człowiek!!!     Znamy się nie długo i nie zamieniliśmy ze soba zbyt wielu słów, ale na pierwszy rzut oka wydał mie się bardzo sympatyczny.

Piotrek zaimponował mi swoją inteligencją, bardzo osobistym podejściem do każdego z nas,  hmm.... musze też dodać, że umie piec ciasta (i wbrew temu co mówi, wcale nie wychodzą mu zakalce )

Podziwiam w nim także jego determinacje (nie rzadko zdaża się żeby czekać na przystanku autobusowym godzinę do wioski, w której się nikogo nie zna- rozumiem, że zadziałała tu silna perswazja Oli).

Dziękuje Ci, że wprowadziłeś do naszej grupy  nowego ducha, świeże spojrzenie, no i oczywiście, że założyłeś to forum, dzięki któremu możemy się lepiej poznać i podzielić naszymi myślami


"Choćbym nawet szedł ciemną doliną, Zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną, Laska twoja i kij twój mnie pocieszają.” PS. 23,4

Offline

 

#12 2007-05-02 19:40:20

Ryjek =)

Radosna Duszyczka;)

5230035
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-30
Posty: 62
Punktów :   
WWW

Re: Piotrek, dla znajomych Yogi ;)

hmm znamy się krótko ale wiem ze jesteś bardzo ciepłą osobą,
masz jak to napisała Monia zawsze czas dla drugiego człowieka

pozdrawiam Misia Yogi


http://images.google.pl/url?q=http://www.zdrowa-zywnosc.get.net.pl/owieczka.jpg&usg=AFrqEzfU6Xfg235SvHfVhsRpRXojTdaT5g
"Pan jest Pasterzem moim"

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Nowy Sącz Zbiorniki betonowe na szambo kanał