Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#31 2008-08-16 10:36:44

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: A może powtórka z rowerków :D

Ja też  bardzo wszystkim dziękuję! Pomimo, że deszcz ukochał nas wczoraj bardziej jak slonce nie daliśmy się!!!  Wszystkim razem i z osobna DZIĘKI za obecność i za szalone i pełne ciepła (a nawet ognia ) popołudnie i wieczór
Dobrze, ze jesteście!

PS. a rowerki w razie czego można poćwiczyć w domu : Połóż się na plecach, ręce trzymaj w dowolnym miejscu, zegnij nogi w kolanach, i unieś je tak, aby pomiędzy brzuchem a Twoimi nogami był kat prosty, kąt w kolanach też był koło 90 stopni. Następnie zacznij pedałować, tak jakbyś jechał na rowerze, cały czas trzymając nogi w górze i pedałując nimi. To zwyczajna jazda na rowerze, tylko na leżąco, i bez roweru.

Aha... jeszcze jedno .... Pomiędzy ćwiczeniami zachowaj koło 3 minut przerwy


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#32 2008-08-16 18:34:24

migotka

Owieczka

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 430
Punktów :   13 

Re: A może powtórka z rowerków :D

Calineczko ! : D Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie..   gościnność.. wysmienite ciasto (tak a propo czekam na przepis )..  rzeczywiście pogoda to niedopisala .. ale w waszym gronie to  nawet burza nie straszna .. Buziaki!!


"Choćbym nawet szedł ciemną doliną, Zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną, Laska twoja i kij twój mnie pocieszają.” PS. 23,4

Offline

 

#33 2008-08-17 10:17:31

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: A może powtórka z rowerków :D

Migotko, pamiętam o przepisie!!! ... tylko niech sie jeszcze trochę odkręcę...bo inaczej przepis przekręcę....

aaaa jeszcze jedno.... czyja to zguba pozostała jeszcze u mnie ....? Jest to bowiem granatowy parasol z laską z białaym napisem... !!!!  Pogoda jest nadal deszczowa, wiec moze sie jeszcze przydać.... a jakby co, to i przed zbytnim żarem słońca też moze osłonić  

Serdecznie pozdrawiam!


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grebocin.pun.pl