Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#1 2008-06-21 15:15:50

 xpacifer

Dobry Pasterz:)

8193431
Call me!
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 1656
Punktów :   29 

Modlitwa za nowego wikariusza :)

Ojcze w niebie,
Twojej opiece powierzamy naszego nowego wikariusza ks. Pawła,
który będzie podawał nam chleb Słowa Bożego i chleb Eucharystyczny.
Daj mu siły do pracy i serce ojcowskie, abyśmy przez jego posługę mogli dojść do zbawienia. Amen.


Miłość to wierność wyborowi!!

Offline

 

#2 2008-06-21 15:36:35

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Modlitwa za nowego wikariusza :)

Panie Jezu,
Ty jesteś jedynym i wiecznym Kapłanem.
Apostołom Swoim kazałeś, aby na całym świecie głosili Ewangelię, aby rozgrzeszali,
aby składając Ofiarę opowiadali śmierć Twoją, aż przyjdziesz...
Dziękujemy  Ci za nowo wyświecanego  Kapłana Pawła
Prosimy Cię, błogosław mu w jego posługiowaniu ludziom i Kościołowi św. 
Niech będzie kapłanem według Twego Serca.
Niech będzie mądry, święty i pełen Twojego Ducha.



Panie, dziękujemy Ci takze za wszystkich Kapłanów, którzy nas prowadzą do Ciebie ... A za to ze nam głoszą Twoja naukę, że w Twoim imieniu nam przebaczają, ze rozdają nam Twoje Ciało, przytul ich z miłością jak Jana do Swego Serca. My zaś podtrzymamy w modlitwie ich ręce....


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#3 2008-06-21 15:53:44

aniunia

Szefowa:)

9180581
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 560
Punktów :   15 

Re: Modlitwa za nowego wikariusza :)

Panie Jezu dziękujemy Ci za nowego kaplana którego nam posyłasz, spraw by swoim slowem, swoim czynem i posługą przybliżał nas do Ciebie..


"Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski,
i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!"
Ps 139,23-24

Offline

 

#4 2008-06-21 18:58:03

migotka

Owieczka

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 430
Punktów :   13 

Re: Modlitwa za nowego wikariusza :)

Panie Jezu, Ty wybrałeś Twoich kapłanów spośród nas i wysłałeś ich, aby głosili Twoje Słowo i działali w Twoje Imię. Za tak wielki dar dla Twego Kościoła przyjmij nasze uwielbienie i dziękczynienie. Prosimy Cię, abyś napełnił ich ogniem Twojej miłości, aby jego kapłaństwo ujawniało Twoją obecność w Kościele.

Tobie szczególnie powierzamy naszego nowego wikariusza- Ks. Pawła
Natchnij go w modlitwie, aby codziennie żył tajemnicą Twojej śmierci i zmartwychwstania. W chwilach słabości poślij JemuTwojego Ducha. Pomóż Mu wychwalać Twojego Ojca Niebieskiego i modlić się za biednych grzeszników. Mocą Ducha Świętego włóż Twoje słowo na Jego usta i wlej swoją miłość w  Jego serce, aby niósł Dobrą Nowinę ubogim, a przygnębionym i zrozpaczonym - uzdrowienie.


"Choćbym nawet szedł ciemną doliną, Zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną, Laska twoja i kij twój mnie pocieszają.” PS. 23,4

Offline

 

#5 2008-06-21 22:15:42

pablo

Owieczka

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 44
Punktów :   12 

Re: Modlitwa za nowego wikariusza :)

Kochani, bardzo Wam dziękuję za modlitwę i za obecność w katedrze. I za piosenkę: to było piękne! Cieszę się, że będę Waszym wikariuszem A parafrazując św. Augustyna, ,,dla Was będę wikariuszem, a z Wami chrześcijaninem" Do przyszłej niedzieli sam będę odprawiał Msze święte raczej ,,w ukryciu'' . Jutro rano o 7.00, zanim przyjdą ludzie, tylko z Księdzem Proboszczem. Mój Kochany Proboszcz będzie ,,ministrantem''! Tyle lat było odwrotnie Do zobaczenia i jeszcze raz dziękuję. Cieszę się, że dzisiejsza liturgia w katedrze była taka piękna

Offline

 

#6 2008-06-22 16:53:55

Mysz

Owieczka

5861272
Skąd: Papowo Toruńskie
Zarejestrowany: 2007-09-29
Posty: 373
Punktów :   

Re: Modlitwa za nowego wikariusza :)

PROŚCIE A BĘDZIE WAM DANE-KIEDYŚ ROZMAWIAŁAM Z KSIĘDZEM WTEDY JESZCZE DIAKONEM ,CZY WIE KSIĄDZ DO KTÓREJ PARAFII DOSTANIE PRZYDZIAŁ ,POWIEDZIAŁ KSIĄDZ ŻE NIE WIE ,CHCIAŁBY DO NAS ,ALE TO ZDARZA SIĘ BARDZO RZADKO -A JEDNAK SIĘ STAŁO . BOGU DZIĘKI .

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz