Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#1 2008-01-05 23:18:36

izydor k.

Owieczka

12241664
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 166
Punktów :   10 

W pokorze staję przed Wami i proszę...

Kochani!

Wiem, że niezbyt często pojawiam się na forum i na spotkaniach i wiem także, że nie wypada tylko brać ale to nie chodzi o mnie.
W pokorze i braterskiej miłości w Panu Jezusie proszę Was o modlitwę w intencji mojego kochanego dziadziusia Józefa Nikodema Kępczyńskiego, który to miał ostatnimi czasy bardzo ciężki  okres w swym długim bo 91 letnim życiu. Na Krzyż mojego dziadka złożyło się wiele czynników: choroba babci, załamanie nerwowe, cierpienia  związane z chorobą nogi i wreszcie jej utrata. Utrata nogi dla mojego dziadka jest wielkim ciosem ponieważ do końca był w pełni sprawny. Proszę o modlitwę w jego intencji ponieważ jest bardzo kochany i dzielny.



Dziękuję Wam serdecznie Izydor.


"Patrzę Jezus na brzegu, wydawał się łatwy - taki do serca na codzień. Mówił:- Przyjdź, czekam - tylko nie licz na cuda... do mnie się idzie przez ogień" (ks.J. T)

Offline

 

#2 2008-01-06 00:48:28

wwwieslaw

Mały Adminek:)

5362340
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 505
Punktów :   

Re: W pokorze staję przed Wami i proszę...

Moja babcia jest ciut młodsza ale również będąc w pełni sił straciła przez chorobę nogę, dlatego wiem ile modlitwy potrzebują tacy ludzie. U mojej babci widać cały czas załamanie nerwowe i każdy dzień kończy się łzami. Niech moja modlitwa za moją babcię będzie również modlitwą za Twojego dziadka aby wytrzymał psychicznie tą zmianę i aby nie tracił nadziei, bo Miłość Boża jest wieczna. Warto w Nią wierzyć. Boże czuwaj nad naszymi bliskimi, którzy potrzebują najbardziej Twojego wsparcia.


http://img509.imageshack.us/img509/9947/ichtisln0.jpg

Offline

 

#3 2008-01-06 09:25:06

Tola

Owieczka

Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 228
Punktów :   14 

Re: W pokorze staję przed Wami i proszę...

Oczywiście,że bedę sie modliła juz zaczynam, zobaczysz będzie dobrze.

Offline

 

#4 2008-01-09 09:39:06

Mysz

Owieczka

5861272
Skąd: Papowo Toruńskie
Zarejestrowany: 2007-09-29
Posty: 373
Punktów :   

Re: W pokorze staję przed Wami i proszę...

NA MOJĄ MODLITWĘ MAŻESZ ZAWSZE LICZYĆ .CZYTAM CHOĆ NIE ZAWSZE MAM TYLE CZASU ABY ODPISAĆ .

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grebocin.pun.pl