Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#1 2007-12-27 20:14:09

Mazurynka

Owieczka

11739018
Skąd: Rzepin
Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 49
Punktów :   

Mazurynka to ja :)

Imie: Ewa /siostra xpacifera/

Zainteresowania:Muzyka, psychologia /nie mylić z nauka o psach /, literatura

Muzyka:Gospel, poezja śpiewana, rock, lata 60-80

Film:Dzień świstaka

Skąd jestem:zewsząd.... kiedyś z Działdowa a teraz z Rzepina

Czym się zajmuje:domem prowadzeniem zespołu muzycznego "SURSUM CORDA" oraz grupy dziecięcej "ZUCHY JEZUSA" pisaniem tekstów piosenek, czasem muzyki acha i tak naprawdę kocham śpiewać i dlatego jestem także wokalistką zespołu "HIT" /ale to zupełnie inny rodzaj muzyki... zabawy, wesela i dancingi więc sami się domyślcie jaki

Kolor oczu:brązowe

Ulubione piwo:jestem abstynentka

Ulubione danie:zdrowa żywność /czasem paskudztwo typu ciasto i pizza

Zwierzaki w domu:mąż, trójka dzieci i chomik a w przyszłości owczarek niemiecki - Elvis jak ja to przeżyję???
oczywiście hahaha kocham moje zwierzaki nawet chomika Milusia

Jaki sport uprawiam:latanie po zakupy ale nie na miotle

Ulubiona dobranocka:jak sie zastanowię to napiszę... właściwie uwielbiam wszystko poza pokemonami itp. itd.

Ostatnio edytowany przez Mazurynka (2007-12-27 20:16:05)

Offline

 

#2 2007-12-27 20:30:16

wwwieslaw

Mały Adminek:)

5362340
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 505
Punktów :   

Re: Mazurynka to ja :)

Witamy serdecznie w naszym internetowym gronie:) Widzę bardzo ciekawe zainteresowania Poza tym nie wiedziałęm ze Xpacifer ma taką utalentowaną siostrę:)

Pozdrawiam


http://img509.imageshack.us/img509/9947/ichtisln0.jpg

Offline

 

#3 2007-12-27 22:06:03

izydor k.

Owieczka

12241664
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 166
Punktów :   10 

Re: Mazurynka to ja :)

Bardzo nam miło Panią poznać. Pani rodzina chyba cała jest utalentowana (szczególnie w kierunku muzycznym) wiele słyszałem o orkiestrze.... pozdrawiam i życzę wielu łask Bożych przy pomocy tego forum


"Patrzę Jezus na brzegu, wydawał się łatwy - taki do serca na codzień. Mówił:- Przyjdź, czekam - tylko nie licz na cuda... do mnie się idzie przez ogień" (ks.J. T)

Offline

 

#4 2007-12-28 08:26:18

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Mazurynka to ja :)

Serdecznie witam i pozdrawiam  kolejną MAMĘ na naszym forum oraz  przyjaciela domowych zwierzaków w jednej osobie. Zastanwiam sie jeszcze jak dajesz sobie radę z ich tresurą   bo  "mąż, trójka dzieci i chomik a w przyszłości owczarek niemiecki - Elvis " to ogroma odpowiedzialność i nie lada wyzwanie

Co do latanie na miotle ... szkoda.... to mogłoby być bardzo ekscytujące!!! Ja bym tak chciala sobie polatać.... w sumie nie koniecznie zaraz na miotle ale jeśli inaczej nie mozna... to mogłaby być w ostatecznosci miotła, no mógłby być  i odkurzacz, bo bardziej współczesny Chociaż  miotła ma swoją tradycję....  Miłego dnia życzę

PS. Również uwielbiam poezje śpiewaną i zazdroszczę Ci (ale tak pozytywnie) , że potrafisz ładnie śpiewać  ....


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#5 2007-12-28 14:39:05

Angelika

Owieczka

3089284
Skąd: Rogówko
Zarejestrowany: 2007-10-13
Posty: 44
Punktów :   

Re: Mazurynka to ja :)

Witam  Panią
poezja śpiewana ? SDM - lubię 
no, no talent muzyczny -  chyba rodzinny --> po mamusi czy po tatusiu?

pozdrawiam


"Jeśli kto chce pójść za Mną , niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuję"
                                                                       
                                                                                                                                                         Mt 16, 24

Offline

 

#6 2007-12-28 16:17:58

 xpacifer

Dobry Pasterz:)

8193431
Call me!
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 1656
Punktów :   29 

Re: Mazurynka to ja :)

Ciszę się siostra, że jesteś z nami chociaż wirtualnie.... może to będzie okazja do zdobywania nowych doswiadczeń i wrażeń

a co do talentu.... rzeczywiscie moja Siostrzyczka ma ich wiele.... nie mogę powiedzieć, że po mnie bo młodszy jestem ale razem się troszczylismy o siebie nawzajem...
dzieki!!!


Miłość to wierność wyborowi!!

Offline

 

#7 2007-12-28 16:33:07

Tola

Owieczka

Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 228
Punktów :   14 

Re: Mazurynka to ja :)

Witaj kobietko. Jak już pewnie wiesz ja tez jestem
mamusią 2 dzieci Zośki (o której pewnie wiesz) i  Bartka. Troszkęmi szkoda,że tak daleko mieszkasz ale mysle ,że za to pozostaniemy w kontakcie na forum. Ja też uwielbiam latać a że moj mąż mówi na mnie tak czule (czarownico) to ja juz latam na miotle.

Offline

 

#8 2007-12-28 16:33:22

Mazurynka

Owieczka

11739018
Skąd: Rzepin
Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 49
Punktów :   

Re: Mazurynka to ja :)

Dziękuję wszystkim za serdeczne powitanie, tylko uważajcie z tymi komplementami, bo ja łatwo popadam  w samouwielbienie i co wtedy będzie? Od Pawła wiem, że wy też jesteście bardzo utalentowani, robicie duzo dobrego dla Swojej parafii, a przez to i dla całego swiata
Dziękuję Wam również za to, że jesteście przyjaciółmi mojego braciszka, martwiłam sie o niego jak zaczynał swoje posługiwanie a teraz wiem ,że jest w dobrych rękach, dziękuję przede wszystkim Księdzu Proboszczowi,że jest takim ANIOŁEM A z Calineczką chętnie umówię się na wspólne latanie, choćby i na odkurzaczu Zamierzam odwiedzić brata w lutym, więc będzie okazja.

Offline

 

#9 2007-12-28 19:17:50

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Mazurynka to ja :)

Fantasmagorycznie Znaczy sie wstępnie juz jesteśmy umówione

Ps. Odkurzacz może być mój, chyba że Twój ma szybsze oboty.... 


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#10 2007-12-29 14:34:40

Mazurynka

Owieczka

11739018
Skąd: Rzepin
Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 49
Punktów :   

Re: Mazurynka to ja :)

Ale fajnie. Kto by pomyślał, że u Was jest tyle czarownic, bo i Tola widzę chętna do latania. Cieszę sie bardzo. Do zobaczenia w takim razie, może nawet na Łysej Górze. A swoją drogą , tak sobie teraz pomyślałam, że może by zrobić jakiś dział typu "Czarownice na miotłach", w którym my- kobiety dzieciate i mężate mogłybyśmy zamieszczać jakieś felietoniki  czy anegdoty z życia rodzinnego, wymieniać się doświadczeniami, przekazywać sobie przepisy, a może nawet jakieś porady... Zastanówcie się ,czy to by Wam odpowiadało, bo mnie bardzo. No to na razie, właśnie zaczynam lot na odkurzaczu, tym razem tylko po mieszkaniu i w celu wiadomym wszystkim czarownicom.

Offline

 

#11 2007-12-29 14:55:00

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Mazurynka to ja :)

OKi - tylko poczekajcie jak zmienię mój stan cywilny ... Nie wiem tylko, czy powinnam  się spieszyc?  Przy Tobie Mazurynko, Tolu, Wisiu  .... pełną czarownicą to ja nie jestem .... No cóż, pewno wypadnę z gry , bo jestem   tylko .... czarodziejką....   

PS. Ale z odkurzaczem i miotłą to idzie mi całkiem nieźle !!!


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#12 2007-12-29 17:13:38

Mysz

Owieczka

5861272
Skąd: Papowo Toruńskie
Zarejestrowany: 2007-09-29
Posty: 373
Punktów :   

Re: Mazurynka to ja :)

WITAM SERDECZNIE . WIDZĘ ŻE BĘDZIE CIEKAWIE . JA TEŻ MAM 3-DZIECI,A
TAK PRZY OKAZJI JAK TO WSZYSTKO OGARNIASZ PRACA,TE WSZYSTKIE ZAINTERESOWANIA,LATANIE?
A CO DO CIEBIE CALINECZKO TO NIE WYPADNIESZ Z GRY TO TYLKO ON ODPADŁ, A MÓJ .......

Offline

 

#13 2007-12-30 11:26:08

Mazurynka

Owieczka

11739018
Skąd: Rzepin
Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 49
Punktów :   

Re: Mazurynka to ja :)

No właśnie Calineczko. Nie ma mowy o odpadaniu. To chyba TY mogłabyś nam najwięcej "sprzedać " SWOICH przemyśleń, ,refleksji itp. Z resztą z tego , co zdążyłam zauważyć na tym forum to naprawdę prawdziwa z Ciebie CZARODZIEJKA, bo co i rusz rzucasz jakiś dobry czar na Swoich przyjaciół, każdemu piszesz coś miłego i w ogóle... A jeśli faktycznie  miałby powstać taki nowy dział dla mamusiek , to nazwijmy go właśnie "Mamuśki" albo "Czarodziejki", bo te czarownice to jakoś tak chyba źle się kojarzą. A jeśli chodzi o radzenie sobie ze wszystkim, to nie wiem o co Wam chodzi, przecież wy kobitki robicie to samo co ja, "BO WSZYSTKO MOŻEMY W TYM ,KTÓRY NAS UMACNIA". Raz jest łatwiej, innym razem człowiek się wścieka, jeszcze innym popłacze ale ciągle prze do przodu i dobrze jest. Pozdrawiam wszystkie Czarodziejki z Waszej wspólnoty.

Offline

 

#14 2007-12-30 15:27:41

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Mazurynka to ja :)

Dziekuję Mazurynko trochę sie  zawstydziłam ...    uffff.... a więc z radością zostaję w klubie!!  Jeszcze wiele musze sie nauczyć i mam nadzieję, że będe mogła skorzystać z Waszej wiedzy, nie koniecznie ucząc sie tylko na swoich błędach  

Co do nazwy naszego działu to mogą być " Szalone Czarodziejki " " Szalone Mamuśki " a może po prostu"Czarujące Mamuśki "? albo " Czarownicujące Mamuśki " albo tylko " Mamuśki" Co Wy na to?? Ale aby być prawdziwą mamuśką to , same o tym wiecie Kochane Mamy - żeby wszystko się jakoś trzymalo trzeba umieć czarować .... miłością, dobrocią, wyrozumiałością, cierpliwoscią, wybaczeniem.... A wszystko to  jest mozliwe, wtedy, gdy czerpiemy siłe od Tego, który Jest źródłem - tak jak to Ty Mazurynko  napisałaś : "BO WSZYSTKO MOŻEMY W TYM ,KTÓRY NAS UMACNIA" I nawet wtedy... gdy popełniamy zwykłe ludzkie błędy , zawierzając sie Jemu ..  On ...  dokonuje za nas rzeczy niemozliwych !!! Całuski dla wszyskich


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#15 2007-12-30 16:55:51

Mysz

Owieczka

5861272
Skąd: Papowo Toruńskie
Zarejestrowany: 2007-09-29
Posty: 373
Punktów :   

Re: Mazurynka to ja :)

MOŻE TE MAMUŚKI ,BO TE CZAROWNICE NAPRAWDĘ ŹLE SIĘ KOJARZĄ.

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grebocin.pun.pl