Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-09-10 08:48:59

migotka

Owieczka

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 430
Punktów :   13 

urodziny Calineczki :D

Kochani!!!! Nasza wspólnotowa Calineczka- Jola obchodzi dzisiaj urodzinki!!!!!!!!!! Z tej okazji pragnęlibysmy wszyscy  złożyć Tobie Jolu najserdeczniejsze życzenia :

Sczęścia wielkiego jak ogrom nieba

Sońca, które pomimo zła i okrucieństwa tego świata

dzień po dniu wstaje i obdarza nas ciepłem swoich promieni.

Dużo wzlotów i szaleństw,   

Dobrych mądrych i oddanych przyjaciół,

Cudownych uczuć które zawsze trafiają w odpowiednie miejsce i do Odpowiednich ludzi.     

Wytrwałości by każdy dzień był lepszy od poprzedniego     

Oraz aby nieosiągalne cele stały się zdobyczami codzienności   

I jeszcze jedno : abyś miłość czerpała z nieskończonego źródła   






PS. Ja ze swej strony chciałabym Ci Jolu zyczyć


Życzę Ci bezpieczeństwa,
ostoi w rodzinie, prawdziwego domu,
azylu, który Ci da schronienie
i nie powie o niczym nikomu.

Życzę Ci fantazji,
ozdób Twe niebo skrzypcami,
zatańcz ze szczęścia na ulicy
i marząc rozmawiaj z kwiatami.

Życzę Ci zdrowia
dla ciała, miej zdrową duszę,
bo kiedy dusza jest chora,
to ciało przeżywa katusze.

Życzę Ci kolorów,
czarownych barw wesołej tęczy,
barw letnich pachnących ogrodów,
czegóż można chcieć więcej?

Życzę Ci dobrego jutra,
przyjaciół, szczęścia, zapału, uporu,
dużo czasu, pewności siebie,
podróży, pieniędzy i humoru.

Życzę Ci miłości
takiej normalnej głębokiej i szczerej,
ona Ci spełni te wszystkie życzenia
i tego Ci życzę  mój Aniele.   
 

                                                 

A więc Jolu stu lat życia!!!!! z podziękowaniami za pryjaźń, uśmiech, wspólne rozmowy i ciepłe serducho

Ostatnio edytowany przez migotka (2007-09-10 08:54:27)


"Choćbym nawet szedł ciemną doliną, Zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną, Laska twoja i kij twój mnie pocieszają.” PS. 23,4

Offline

 

#2 2007-09-10 09:27:36

 Bunia

Promotorka kultury

597246
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-23
Posty: 1176
Punktów :   20 

Re: urodziny Calineczki :D

                  Dziękuję


Dziękuje za Twój piękny uśmiech,
otwarte okno Twego istnienia,

Dziękuje za Twe spojrzenie,
zwierciadło Twojej uczciwości.

Dziękuje za Twoje łzy,
które są znakiem,
że dzielisz radość lub smutek.

Dziękuje za Twoją rękę,
zawsze wyciągniętą,
aby dać lub otrzymać.

Dziękuje za Twoje objęcia,
które jest szczerą gościną
twojego serca.

Dziękuje za Twoje słowo,
wyraz tego, co kochasz,
i w czym pokładasz nadzieję.

Dziękuje, że Jesteś.




Jolu, Kochana starsza siostrzyczko i wspaniały przyjacielu

z okazji Twoich urodzin życzę Tobie jeszcze więcej  radości , uśmiechu i pogody ducha  , których Tobie nie brakuje i którymi obdarzasz każdego napotkanego człowieka, samych słonecznych i tęczowych dni, serdecznych i wiernych przyjaciół, pociechy z pociechy ,  spontaniczności dziecka , małych spraw każdego dnia, które Cię ucieszą a przede wszystkim pokoju ducha oraz błogosławieństwa Pana Boga i Najświętszej Panienki.


Ps. i obdarzaj nas Twoim pięknym uśmiechem jeszcze jeszcze jeszcze więcej.  


Buziaki           


Kochaj i czyń, co chcesz.

Offline

 

#3 2007-09-10 14:27:08

aniunia

Szefowa:)

9180581
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 560
Punktów :   15 

Re: urodziny Calineczki :D

Dużo radości , miłości i szczęścia oraz żeby Twój uśmiech nigdy Cię nie opuścił


"Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski,
i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!"
Ps 139,23-24

Offline

 

#4 2007-09-10 16:42:33

 xpacifer

Dobry Pasterz:)

8193431
Call me!
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 1656
Punktów :   29 

Re: urodziny Calineczki :D

Dziekuję Ci Calineczko za każdy Twój uśmiech, który przywraca radoś i nadzieję!!!!

Za Boże Szaleństwa i Boży pokój!!!

Niech każdy dzień będzie dla Ciebie dniem najpiekniejszym i pełnym miłości!!!

Pokój i dobro!!!


Miłość to wierność wyborowi!!

Offline

 

#5 2007-09-10 18:29:25

MałaMI

Wierszopisarka:)

4603679
Call me!
Skąd: Rogówko
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 583
Punktów :   12 

Re: urodziny Calineczki :D

Wszystkiego Najlepszego Jolu !!!

Życzę Ci moc Uśmiechu i żebyś go nigdy nie straciła z Twej twarzy bo kto nas będzie wtedy nim zarażał

A poza tym życzę Ci wielu lat trwania w miłości Bożej i jeszcze więcej takich oddanych przyjaciół jak MY ( czyli całe MPO)

Offline

 

#6 2007-09-10 22:31:04

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: urodziny Calineczki :D

Kochani, dziękuję Wam za Wasze tęczowe życzenia ( te telefoniczne i te na gg również ),  za każde dobre słowo, za każde dobro… Musze Wam się do czegoś przyznać… Strasznego „doła” miałam dzisiaj, a właściwie dzisiaj - nastąpił jego punkt kulminacyjny . Od czasu przypadku niespodziewanego pogorszenia się zdrowia  Michała, a następnie jego śmierci… było mi bardzo smutno i bardzo źle… Głupio tak o tym pisać i to w dniu własnych urodzin,  ale taka jest prawda i na nic uciekać… Ja wiem, że niektórych z Was może to śmieszyć ale wraz z Michałem znowu we mnie cos pękło, coś we mnie umarło. Chociaż Michała nigdy nie poznałam   (on nawet nie wiedział o moim istnieniu, mieszkał w Koszalinie), to poprzez modlitwę i pewne zdarzenia – stał mi się bliski. Dzięki modlitwę, stałam się jego „cichym przyjacielem”   i takim stał się każdy z Was, kto się za niego modlił…  Dzisiaj odbył jego pogrzeb. „Życie – Śmierć  -  Życie” – jak pisał xpacifer.  Jak małym okruszkiem na dłoni Dobrego Boga jest nasze życie tu na ziemi… ? Wystarczy dmuchnąć i… Tylko tyle, czy aż tyle?  I kolejny rozdział zamknięty. A mnie pora wracać na ziemię… Bynajmniej tymczasem. I stop z rozpisywaniem się!!! Co to ja chciałam powiedzieć, aaa…..
 
Dzisiejszy dzień rozpoczęłam Eucharystią i dziękczynieniem …( tak, choć nieudolnie ale dziękuję Bogu za wszystko i we wszystkim)  i wieczór również pragnę zakończyć modlitwą, która niech będzie moim skromnym dziękczynieniem za Was, za pociechę, którą dla mnie jesteście… bo przecież wdzięczność jest potrzebą serca … 

Uprzedzam … znowu będzie długo ….


Ojcze, proszę Cię, byś pobłogosławił  moją Rodzinę i moich Przyjaciół (a przecież Przyjaciele to Rodzina, ktorą sobie sami wybieramy). Proszę Cię, abyś udzielił łaski ich sercu w tej właśnie chwili . Gdzie jest ból, daj im swój pokój i miłosierdzie. Gdzie jest zwątpienie, udziel na nowo ufności w Twoją moc działania przez nich. Gdzie jest zmęczenie lub wyczerpanie, proszę Cię, byś udzielił im zrozumienia, cierpliwości i siły, gdy będą uczyli się poddawania się Twojemu prowadzeniu. Gdzie jest duchowy zastój, proszę Cię, byś  ich odnowił przez objawienie Twojej bliskości i przez pociągnięcie ich ku większej zażyłości z Tobą. Gdzie jest strach, objaw Twoją miłość i udziel im Twojej odwagi. Gdzie jest grzech, zerwij jego panowanie nad ich życiem. Udziel im także swojego błogosławieństwa, aby nie doznali niedostatku. Daj im szersze spojrzenie i wspieraj ich swoimi przewodnikami duchowymi i  przyjaciółmi, aby ich wspierali i dodawali odwagi. Daj każdemu z nich dar rozróżniania, by rozpoznawali siły zła wokół nich, a także objawiaj moc, którą mają w Tobie, by je pokonywać. Przytul ich do Swojego Miłosiernego i  Serca, gorejącego Ogniska Miłości i Czułości Ojcowskiej, przy którym mogą ogrzać i rozpalić swoje zziębnięte serca. Proszę Cię, byś uczynił to w imię Jezusa, Twojego Jedynego Syna. Amen

Ostatnio edytowany przez Calineczka (2007-09-10 22:34:43)


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Bad Oeynhausen