Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie
MSZE ŚWIĘTE W BIEŻĄCYM TYGODNIU
XXXIII Niedziela Zwykła (17 listopada 2019 r.)
7,30 w intencji parafii
9,30 + Mieczysława Widła oraz jego rodziców i rodzeństwo
9,30 + Zygmunta Piątkowskiego, zmarłych rodziców Mariannę i Zygmunta Piątkowskich, ks. Zygmunta Kowalskiego i Wacława Kowalskiego
11,30 + Annę i Władysława Florkowskich i zmarłych z rodziny
13,30 + Bronisława Szymczyka (w rocz. śmierci) i zmarłych z rodziny
17,00 + Janinę Szefler (3 rocz. śmierci)
17,00 w intencji Ojczyzny oraz o kanonizację bł. ks. Jerzego Popiełuszki i beatyfikację Marianny Popiełuszko
Poniedziałek (18 listopada 2019 r.)
17,00 + Michalinę Lewandowską
17,00 + Natalię Popiołek (int. z ofiar pogrzebu)
17,30 + Wandę i Ludwika Graczkowskich
17,30 + Reginę Lewandowską (int. z ofiar pogrzebu)
Wtorek (19 listopada 2019 r.)
17,00 + Bronisława Szwajkosa (int. z ofiar pogrzebu)
17,30 + Waldemara Napiórkowskiego i rodziców z obojga stron
17,30 + Annę Regosz (int. z ofiar pogrzebu)
Środa (20 listopada 2019 r.)
17,00 + Genowefę Kawecką (15 rocz. śmierci) oraz zmarłych z rodziny Kaweckich: Józefa, Kazimierza, Jerzego i Wiesława
17,30 + Katarzynę Badurę (int. z ofiar pogrzebu)
17,30 + Pawła Grunenberga (int. z ofiar pogrzebu))
Czwartek (21 listopada 2019 r.)
17,00 + Janusza Lewandowskiego
17,00 + ks. Zygmunta Frosta, rodziców i rodzeństwo Świątków, Mariusza Szablewskiego, Elżbietę Kurkowską
17,30 + Macieja Antkowiaka (3 rocz. śmierci)
Piątek (22 listopada 2019 r.)
17,00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej Panienki dla Anny i jej rodziny
17,00 II Msza św. zbiorowa za zmarłych
17,30 + Mariannę Radziszewską (13 rocz. śmierci)
17,30 o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Anny Włodarskiej w 50 urodziny
Sobota (23 listopada 2019 r.)
8,00 o łaskę nawrócenia
17,00 + Annę, Hieronima i Antoniego Sak, Stanisławę Kruk i zmarłych z rodziny Wasilewskich
17,00 + Ryszarda Grzankowskiego, rodziców z obojga stron i braci
Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata (24 listopada 2019 r.)
7,30 + Teresę, Romana i Mirosława Klonek oraz zmarłych z rodziny Sitek
9,30 + Zbigniewa Wojciechowskiego (int. Zbyszka, Mirki i Karoliny)
11,30 + Tadeusza Rakowskiego (6 rocz. śmierci)
13,30 w intencji parafii
17,00 + Zofię i Franciszka Baniów oraz Blandynę i Zygmunta Tempińskich
Offline