Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie
MSZE ŚWIĘTE W BIEŻĄCYM TYGODNIU
XXX Niedziela Zwykła (27 października 2019 r.)
7,30 + Łucję, Tadeusza i Pawła Gołębiewskich
9,30 + Tadeusza Pawelca
9,30 + Zbigniewa Wojciechowskiego (int. z ofiar pogrzebu)
11,30 + Zdzisława Antczaka i zmarłych z rodziny
11,30 o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia
13,30 w intencji parafii
17,00 + Mariana Pawlickiego (z okazji urodzin)
Poniedziałek (28 października 2019 r.)
17,00 + ks. Jana Pronobisa
17,00 + Tadeusza Dziwulskiego
18,00 + ks. Jana Sierosławaskiego (33 rocz. śmierci)
18,00 o Boże błogosławieństwo dla Alicji w 80 urodziny i Marioli w 55 urodziny
Wtorek (29 października 2019 r.)
13,00 pogrzeb: Teresy Wilmanowicz
17,00 + Witolda Krzyżniewskiego
17,00 + Bronisławę, Bolesława i Genowefę Rogowskich, Romana Jankowskiego i rodziców Jankowskich
18,00 + Zygmunta i Krystynę Kurkowskich
18,00 + Leszka Szwajkosa (int. z ofiar pogrzebu)
Środa (30 października 2019 r.)
17,00 + Wiesławę i Józefa Kamińskich
17,00 + Gabrielę Majewską (1 rocz. śmierci)
18,00 + Dorotę Sieczkę i jej dziadków
18,00 + Annę Regosz (int. z ofiar pogrzebu))
Czwartek (31 października 2019 r.)
17,00 + Stefanię i Jana Łosińskich oraz zmarłych z rodziny
18,00 + Janusza Więcka (2 rocz. śmierci)
18,00 + Czesława Krawczyka (int. z ofiar pogrzebu)
Piątek (1 listopada 2019 r.)
7,30 + Eugeniusza Tyszkiewicza (12 rocz. śmierci), Jurija Tyszkiewicza oraz zmarłych z rodzin Chodakowskich i Tyszkiewiczów
9,30 + Antoniego i Zofię Meler oraz dziadków Szałkowskich i Meler
9,30 + Stanisława Smolarka
11,30 w pewnej intencji
14,00 w intencji parafii – na cmentarzu
Sobota (2 listopada 2019 r.)
8,00 + Cecylię, Czesława, Praksedę, Jana i zmarłych z rodzin Kaczyńskich, Gbiorczyków, Mendochów i Wesołowskich
8,30 + Teresę, Tadeusza, Janinę i Bronisława Rakowskich, Genowefę, Mieczysława i Kazimierza Elwertowskich, Jadwigę i Stanisława Górka oraz zmarłych z obojga stron
9,00 + Helenę, Katarzynę, Joannę, Antoniego i Ludwika Pawlaków, Władysławę, Franciszka i Antoniego Samolów, Tadeusza Kopka, Franciszkę i Pawła Koperskich, Marię Winczurę
17,00 + Martę i Szczepana Osowskich, Juliannę i Adama Koselów
17,30 + Ryszarda Nowackiego (int. z ofiar pogrzebu)
XXXI Niedziela Zwykła (3 listopada 2019 r.)
7,30 w intencji parafii
9,30 + za zmarłych Członków Żywego Różańca
11,30 + Teresę i Henryka Skonieczków
11,30 + Teresę Gembka (2 rocz. śmierci) i Zofię Kłak
13,30 + Analidę Wójtowicz oraz Anastazję i Edwarda Ordak
17,00 + Jana Wilmanowicza (7 rocz. śmierci) oraz Małgorzatę i Mieczysława Michalskich
Offline