Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-03-26 00:44:30

Łukaszek:p

Bębniarz:)

6300056
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 56
Punktów :   

Łukaszek

Imie:Łukasz
Zainteresowania:Uwielbiam spędzać czas z moim Słoneczkiem =D oprócz tego uwielbiam spedzać czas z moimi przyjaciółmi, bo zawsze wymyślimy coś zwariowanego(hehe...np.pizza na bulwarze w dresach i picie coli z jednej butelki przez słomi:P ...hehe); lubię też rysować (ale tylko wtedy kiedy mam natchnienie!)heh...byłbym zapomniał o tym, że gram ne djembe, bo strasznie mnie to odpręża:D
Muzyka:oczywiście muzyka religijna(rock religijny:P ) słucham ogólnie wszystkiego co tylko wpadnie mi w ucho:p jeśli na imprezie to oczywiście musi to być jakaś skoczna i taneczna muzyka, która wprawia moje ciało w rytm:p ; jeśli ma to być muzyka, którą słucham w domku to oczywiście zależne to jest od mojego nastroju:p , no a teraz kiedy mam już swoje autko(hihi) to muzyka, przy której mi się najlepiej prowadzi musi mieć w sobie to coś co pozwoli mi na odpreżenie i skupienie się!Myślę, że to by było tyle o muzyce:P
Film:hmmmm......niech no ja się tylko zastanowie.....oczywiście kino mocnej akcji, horrory, trilery....czesem,kiedy mam u boku moje Słoneczko to oglądam jakieś romansidło:p oczywiście Podstawowym gatunkiem filmu,na który zawsze dam się namówić jest komedia =D jak wszyscy wiemy śmiech jest potrzebny każdemu, bo śmiech to zdrowie =D
Skąd jestem:Grębocin
Czym się zajmuje:jak wspomniałem wyżej lubię rysować i to więże się po częsci z tym co robie,a aktualnie studiuję na II roku Architektury i Urbanistyki w Bydgoszczy; oprócz tego spędzam każdą wolną chwile z moim Skarbem noi z przyjaciółmi

Kolor oczu:z tego co wiem to piwny....ale sam tego w tej chwili niemoge sprawdzić:p
Ulubione piwo:ulubione piwo to oczywiście żywiec, lubię też carlsberga i pilsnera
Ulubione danie:niemam takiego super ulubionego dania, chociaż jestem dośc wybredny jeżeli chodzi o jedzenie:p uwielbiam wszystkoco przygotuje mi moja Misia:D i oczywiście pizze z przyjaciółmi najlepiej taką, którą jemy w spontanicznie niezaplanowanych wieczorch:D
Zwierzaki w domu:obecnie mam calkiem sporego szynszylka o imieniu CZAREK, oprócz niego mam również psa Rexa i hehe...kota.....ale tylko w głowie:p
Jaki sport uprawiam:nie uprawiam żadnego sportu, gdyż niemam na to czasu czasami biegam wraz z przyjaciółmi, jeżdżę na rowerku i pływam, ale tylko wtedy kiedy pogoda na to pozwala
Ulubiona dobranocka:hehe...ogolnie to bardzo żadko oglądam telewizje......a zwłaszcza dobranocki, ale moją ulubioną dobranocką były gumisie, smurfy, kaczor donald tom & jery - ogólnie większośc bajek wolta dysneya


Dziękuję Ci Boże za to, że pokazujesz mi na każdym kroku, że jesteś blisko przy mnie

Offline

 

#2 2007-03-26 15:53:20

wwwieslaw

Mały Adminek:)

5362340
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 505
Punktów :   

Re: Łukaszek

Co do Ciebie to chyba nigdy nie zmienię zdania. Tyle razy ile Ty mi pomagałeś, wspierałeś w trudnych chwilach, podtrzymywałeś na duchu, to nawet ja nie mogę zliczyć. A ile razy mnie okrzyczałeś za głupoty:) ech nie zapomnę naszych kłótni na gg:P Wszystko co z Tobą związane wspominam z uśmiechem na twarzy:) Dziękuje ze jesteś Przyjacielu:)


http://img509.imageshack.us/img509/9947/ichtisln0.jpg

Offline

 

#3 2007-04-25 14:40:46

 xpacifer

Dobry Pasterz:)

8193431
Call me!
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 1656
Punktów :   29 

Re: Łukaszek

Łukaszek to mój sąsiad, super bębni i bardzo dba o nasz bęben i o swój.... samochodzik!!!


chyba muszę Ci Łukaszku podrzucic moje autko

ps. pamietasz o tym radio???
jesteś nadal zainteresowany???


Miłość to wierność wyborowi!!

Offline

 

#4 2007-04-25 18:08:57

MałaMI

Wierszopisarka:)

4603679
Call me!
Skąd: Rogówko
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 583
Punktów :   12 

Re: Łukaszek

Ja także chciałabym powiedzieć, że Łukaszek bardzo ładnie bebni i bardzo dba o swój samochodzik, ale przede wszytskim chciałabym mu podziekować za to, że jest przy mnie, jest ze mną i obok mnie

Kiedy prawie 8 lat temu ( jeszcze jako gówniarze ) zaczęliśmy byc parą nigdy nie pomyślałabym, że spotka nas tyle nieszczęść i tyle radości a pomimo to będziemy tak długo razem

Może nie wszyscy wiedzą,ale Łukasz naprawde był blisko tego, aby odejść z tego pieknego świata ale Bóg chciał, aby został, aby to wszystko przetrwał i żeby teraz mógł cieszyc się życiem

Łukasz jest naprawdę niesamowitym człowiekiem bardzo czułym i pomocnym w każdej sytuacji ( nie wspomne ile razy pomagał mi w róznych sytuacjach ), poza tym jest zawsze chetny jeśli chodzi o róznego rodzaju zwariowane akcje i chyba juz niektórzy sie o tym przekonali

Na koniec chciałabym tylko powiedzieć, że nie mogę sie doczekać, kiedy wobec Boga powiemy sobie te sakramentalne TAK ( Oczywiście liczymy na to, że Ksiądz udzieli nam tego sakramentu, cała Ichtisowska mafia zaśpiewa a Jola przeczyta piękne zycczenia ) A potem  wszyscy będziemy się bawic na wspólnym weselu


Dziekuję 

Ostatnio edytowany przez MałaMI (2007-04-25 18:09:55)

Offline

 

#5 2007-04-25 18:14:55

monia

Zielona Moderatorka:)

7114756
Call me!
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 416
Punktów :   

Re: Łukaszek

a moge Wam przeczytac Modlitwe Wiernych ;>


http://img401.imageshack.us/img401/2851/moniatx7.jpg

Offline

 

#6 2007-04-25 18:17:07

MałaMI

Wierszopisarka:)

4603679
Call me!
Skąd: Rogówko
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 583
Punktów :   12 

Re: Łukaszek

Oczywiście Moniś że możesz przepraszam za moje roztargnienie, ze zapomniałam o tobie

P.S. A psalm tez zaśpiewasz??? Chocby razem z Anią
Wiesiu a zaśpiewacie nam Nadzieję ( czy trzeba zapłacić za prawa autorskie ?? )

Ostatnio edytowany przez MałaMI (2007-04-25 18:17:38)

Offline

 

#7 2007-04-25 20:52:06

Michał-ten od batmana

X-Man:)

7032303
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Łukaszek

No Łukasz to mój sąsiad znam go od daczu kiedy wzrostem nie przwyższałem małej mi;D (tej z muminków oczywiście) Zawsze można na niego liczyć, przyjść z prośbą, zawsze pomoże;)

Offline

 

#8 2007-04-25 21:32:17

wwwieslaw

Mały Adminek:)

5362340
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 505
Punktów :   

Re: Łukaszek

MałaMI napisał:

Wiesiu a zaśpiewacie nam Nadzieję ( czy trzeba zapłacić za prawa autorskie ?? )

Płacisz codziennie Swoim uśmiechem:) Na wasz ślub to chyba coś specjalnego napiszę;)


http://img509.imageshack.us/img509/9947/ichtisln0.jpg

Offline

 

#9 2007-04-25 21:36:01

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Łukaszek

Łukasz, muszę napisać, że jesteś na prawdę wspaniałym, wrażliwym i ogromnie sympatycznym facetem Daria ma ogromne szczęście, zresztą Ty również - oboje do siebie pasujecie, dlatego uwielbiam na Was patrzeć. Bardzo sie cieszę, że mogłam z Tobą zagrać rolę w czasie  Wieczernicy Dziękuję!!! I również za to, że pożyczyłeś mi swoja tunikę i za uśmiech, który przywraca wiarę w mężczyzn


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#10 2007-04-25 23:00:29

 Bunia

Promotorka kultury

597246
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-23
Posty: 1176
Punktów :   20 

Re: Łukaszek

Łukasz jest niezwykle mądrym, wrażliwym, skromnym i przesympatycznym facetem.

Pięknie bębni nam podczas niedzielnych mszy, jest świetnym aktorem i dba o samochód (zawsze stoi pięknie wypucowany pod kościołem ) .

Ale dba nie tylko o swój samochód, ale przede wszystkim o swoją ukochaną Darię

Łukasz podziwiam Cię za, to że po wypadku ciężko chodząc o kulach w wiele zimowych dni jechałeś autobusem po Darię do szkoły lub na uczelnię (musiałeś zjechać cały Toruń), żeby nie wracała sama lub jak kiedyś powiedziałeś, żeby jej zrobić niespodziankę. To właśnie świadczy o Twojej miłości mimo wszystko.

Piękna z Was para i życzę Wam dużo, dużo, dużo miłości


Kochaj i czyń, co chcesz.

Offline

 

#11 2007-04-29 20:48:53

 karol

Owieczka

16024114
Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 150
Punktów :   

Re: Łukaszek

A ja chiałbym pokreślić jego zdolności graficzno-plastyczne, w tym dobrej ręki do rysowania/malowania, której mu czasem zazdrościłem


Łaska wam i pokój niech się w pełni ziści w poznaniu Boga i Chrystusa Jezusa Pana naszego. II List św. Piotra Ap. 1,2

Offline

 

#12 2007-05-02 19:55:19

Ryjek =)

Radosna Duszyczka;)

5230035
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-30
Posty: 62
Punktów :   
WWW

Re: Łukaszek

cieszę się bardzo że grasz nam tak wytrwale na bongosię
że należysz do naszego zespołu
i jak Karol wspomniał za twoje zdolności które sie przydały m.in. na kursie Emaus


http://images.google.pl/url?q=http://www.zdrowa-zywnosc.get.net.pl/owieczka.jpg&usg=AFrqEzfU6Xfg235SvHfVhsRpRXojTdaT5g
"Pan jest Pasterzem moim"

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Reda http://campingbialowieza.pl