Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-05-05 11:04:01

Asia:)

Mała Owieczka

5529086
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 4
Punktów :   

Asia

Imie: Joanna Ewa (z bierzmowania Maria Magdalena) ale wszyscy mówią  na mnie Asia lub Aś
Zainteresowania: lubie czytać książki choć czasem brak na to czasu. Lubię pomagać innym a w szczególności dzieciom  w tedy czyje się najbardziej szczęśliwa byłam wolontariuszem w hospisjum dla dzieci ale przez szkołę musiałam zrezygnować. Uwielbiam zapach ziemi po deszczu , cynamony i świeżo parzonej kawy ale nie lubie jej pić
Muzyka:od klasycznej po rock lubie taka która wpadnie mi w ucho
Film: przygodowy  lubie też czasem się bać dlatego Horror (ale nie taki gdzie wszedzie leża porozrzucane wnętrzności) komedie i komedie romantyczne
Skąd jestem: obecnie mieszkam w Toruniu
Czym się zajmuje: jestem tegoroczna maturzystka chciałabym studiować Teologie

Kolor oczu: Piwne
Ulubione piwo: jeżeli jest pite w dobrym towarzystwie to nie ma znaczenia jakie ono jest
Ulubione danie: potrawy z ryżu, Lazzania, pizza z przyjaciółmi i jajecznica z cynamonem która uwielbiam (specjalność Miłosza)
Zwierzaki w domu: pies Czarek
Jaki sport uprawiam: żaden no chyba że do sporu można zaliczyć szalenie na parkiecie ze znajomymi
Ulubiona dobranocka: Pszczółka Maja, Gumisie, Smerfy, Dziwny świat kota Filemona


1 Kor 13

Offline

 

#2 2007-05-05 11:25:48

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Asia

Witaj Asiu na naszym forum   Fajnie, ze jest nas coraz więcej. Mam nadzieje, że spotkamy sie osobiście na modlitwie w Grębocinie lub u Jezuitów i będziemy miały okazję się poznać Serdecznie pozdrawiam
PS. Ja też uwielbiam zapach świeżo parzonej kawy, a do tego lubię ją pić z dodatkiem odrobiny cynamonu Jajecznicy z cynamonem jeszcze nie jadłam....hmmm Może czas spróbować?


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#3 2007-05-05 12:26:03

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Asia

hmmm .... a może my się już znamy, tylko ja nie wiem, że to Ty???

Ostatnio edytowany przez Calineczka (2007-05-05 12:26:57)


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#4 2007-05-05 15:10:52

 xpacifer

Dobry Pasterz:)

8193431
Call me!
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 1656
Punktów :   29 

Re: Asia

Witaj Asiu!!!
A ja myslę, że Calineczka zna Cię barzdo dobrze /tylko po prostu nie kojarzy/

mam nadzieję, że matura pójdzie jak po maśle i będziesz mogła dalej robic to co kochasz i oczym marzysz

pozdrawiam Goraco , bo w końcu słoneczko nam przygrzewa!!!

Powodzenia!!!


Miłość to wierność wyborowi!!

Offline

 

#5 2007-05-05 17:07:05

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Asia

Bóg zapłać Xpaciferze   Co prawda mogę sie teraz domyślać, kto to jest... No cóż, maturzystów u nas multum ...  Ale swoją drogą  przynajmniej ze mną macie  wesoło i kolorowo
A jeśli to jest ta Asia, o której teraz myślę, że jest - to bardzo mnie to cieszy Ale tak na wszelki wypadek, przy najbliższym spotkaniu, Asiu daj  mi znak rozpoznawczy   Pozdrawiam i buziaki dla Ciebie


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#6 2007-05-06 13:38:36

migotka

Owieczka

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 430
Punktów :   13 

Re: Asia

Asiu!!!! Trzymamy kciuki za jutrzejszy dzień i za kolejne dni
Nie martw się wszystko będzie OK.  Bardzo się cieszę, że przyszłaś na nasze spotkanie i się zalogowałaś. Ogromnie mi zaimponowałaś tym wolontariatem w hospicjum, ja się tak już od dłuższego czasu zastanawiam nad tym, ale brakuje mi odwagi. Mam nadzieję, że dołączysz do naszego grona wolontariuszy, które być może niebawem zacznie działać


"Choćbym nawet szedł ciemną doliną, Zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną, Laska twoja i kij twój mnie pocieszają.” PS. 23,4

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Reda