Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#1 2009-10-08 21:39:21

 xpacifer

Dobry Pasterz:)

8193431
Call me!
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 1656
Punktów :   29 

Królowa Estera

Kochani już w piątek /czyli jutro/ spotkanie poświęcone niezwykłej postaci Starego Testamentu - królowej Esterze postać mało znana a myślę, że warto jej poświęcić troche uwagi... jak ją bliżej poznacie to się sami przekonacie i n iech ktoś powie, że w Starym Testamencie kobiety nie miały nic do powiedzenia

zresztą jestem przekonany, że Jola i ks. Jacek zapewnią Wam prawdziwa ucztę

poza tym jutro o 18.00 zapraszam wszystkich członków Wspólnoty na Eucharystię, która bedzie sprawowana właśnie w intencji naszej Wspólnoty

pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia

ps. mam nadzieję, że po spotkaniu dowiem się czegos ciekawego o Esterze i że Jola /tudzież inni/ umieszcza na forum swoje przemyslenia na temat tej postaci Stwarzam w tym celu specjalny dział: POSTACI BIBLIJNE


Miłość to wierność wyborowi!!

Offline

 

#2 2009-10-08 22:47:11

sprężynka

Owieczka

859392
Skąd: Budziszewo/Grębocin
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 124
Punktów :   

Re: Królowa Estera

Szkoda, że mnie nie będzie ani na Mszy, ani na spotkaniu ale no cóż obowiązki wzywają...

xpacifer napisał:

ps. mam nadzieję, że po spotkaniu dowiem się czegos ciekawego o Esterze i że Jola /tudzież inni/ umieszcza na forum swoje przemyslenia na temat tej postaci Stwarzam w tym celu specjalny dział: POSTACI BIBLIJNE

...no ja też mam taką nadzieję, bo tez chętnie bym się czegoś dowiedziała o Esterze skoro nie mogę przybyć, liczę na was

pozdrawiam gorąco i serdecznie


"Pan jest blisko skruszonych w sercu i wybawia złamanych na duchu." / "...dla tej miłości warto żyć..."

Offline

 

#3 2009-10-10 23:30:55

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Królowa Estera

Najmilsi!  

Na początek w naszym nowo powstałym dziale -Postacie Biblijne- wkleiłam przepiękną i przejmującą modlitwę Królowej Estery, a prawdę mówiąc jej fragment... Modlitwę, która jest wyrazem nie tylko lęku przed grożącym jej niebezpieczeństwem śmierci, ale i potwornego opuszczenia i osamotnienia, jakiego doświadczyła....oraz niesamowitego zaufania i zawierzenia się Bogu, z którego czerpała swoją Królewską siłę i godność....

To na początek.... ciąg dalszy nastąpi!
                                                                                                             
Serdecznie pozdrawiam!

ja


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#4 2009-10-14 11:05:35

marta

Owieczka

Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 178
Punktów :   

Re: Królowa Estera

Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam!!
Relacjonujcie tu prezentacje postaci biblijnych, co i ja bym sobie poczytała

Powodzenia


Spałam i śniłam, że życie jest radością. Obudziłam się i zobaczyłam,
że życie jest służbą; Zaczęłam służyć i zobaczyłam, że życie jest szczęściem....

Offline

 

#5 2009-10-15 10:23:59

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Królowa Estera

Wiataj Martuś Również gorąco i serdecznie Ciebie wszyscy pozdrawiamy!!! no nie??   Nie tylko "czytaj nas" ale i pisz do nas Pamietam w modlitwie Pa i buziaki 102!


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#6 2009-10-17 10:46:22

migotka

Owieczka

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 430
Punktów :   13 

Re: Królowa Estera

Zapraszam Was kochani na następne spotkanie w piątek

.. dla ambitnych, polecam przeczytanie Ks.Hioba i zachęcam Was do dyskusji na Jego temat..

Liczę na waszą obecność !

Do zobaczyska

Pozdrawiam serdecznie


"Choćbym nawet szedł ciemną doliną, Zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną, Laska twoja i kij twój mnie pocieszają.” PS. 23,4

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grebocin.pun.pl