Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#1 2009-04-30 07:23:37

aniunia

Szefowa:)

9180581
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 560
Punktów :   15 

Wakacje na śpiewająco???? ;)

Kochani Gospelowi Maniacy!

Nie macie co robić w wakacje, a na nudę szkoda Wam czasu i energii? Już dziś mamy dla Was propozycję na wypełnienie tygodnia upalnego lipca - startuje OBÓZ GOSPEL 2009. Wciąż jeszcze przyjmujemy Wasze zgłoszenia, ale czas płynie nieubłaganie. Zamknięcie zapisów planujemy na 31 maja. O tym, czy zostaliście zakwalifikowani powiadomimy Was do 5 czerwca. Zgłosić się mogą Ci spośród Was, którzy są już pełnoletni, ale dla młodszych uczestników również przewidzieliśmy taką możliwość. Wystarczy, że będzie z Wami pełnoletni opiekun (kolega/koleżanka/tata/mama), który weźmie Was pod swoje skrzydła. Obóz w tym roku rozpocznie się już 5 lipca, w Skokach, niedaleko Poznania. Zakończy się tydzień później, 12 lipca, tradycyjnie już koncertem w Waszym wykonaniu .

Czego możecie się spodziewać? Na pewno spontaniczności, radości, uśmiechów, dużej dawki humoru i wzruszeń. Nie zabraknie zaskoczenia i niespodzianek. Dzięki uczestnictwu w tym tygodniowym szaleństwie, podniesiecie swój warsztat wokalny, nawiążecie nowe znajomości i przyjaźnie, ale przede wszystkim spotkacie się z Bogiem w dźwiękach i tekstach utworów gospel. Jednym słowem - czeka Was mała próbka niebiańskiej radości w afroamerykańskich rytmach, pod okiem czarnoskórego instruktora - znanego już wielu spośród Was, Brian'a Fentress. To jednak nie wszystko - bo miejsce obozu - Gimnazjum Imienia Polskich Olimpijczyków w Skokach - to raj dla wszystkich entuzjastów sportu i gier zespołowych. Siatkówka, piłka nożna, koszykówka to tylko przedsmak tego, co Was czeka. Integracyjna rywalizacja połączona z dobrą zabawą na pewno Was nie zawiedzie.

Co zrobić, żeby nie przegapić takiej okazji? Zajrzyjcie na www.warsztatygospel.pl i zapiszcie się już dziś na OBÓZ GOSPEL 2009. Jeżeli macie pytanie - piszcie śmiało na adres oboz@warsztatygospel.pl. Gwarantujemy, że wrócicie do swoich domów odmienieni, wspominając ten tydzień przez cały kolejny rok.

Pozdrawiamy

Przyjaciele z Fundacji PRO NOVIS

Ostatnio edytowany przez aniunia (2009-04-30 07:24:34)


"Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski,
i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!"
Ps 139,23-24

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grebocin.pun.pl