Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-02-13 22:23:31

marta

Owieczka

Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 178
Punktów :   

Pielgrzymka do Włoch 2-8.04.2009

Rzym – Niedziela Palmowa
KAHLENBERG - WENECJA – ASYŻ – RZYM – MONTE CASSINO - PADWA

02-08.04.2009    799 zł

       
PROGRAM:

DZIEŃ 1.  02.04.09 CZW
        Wyjazd z WROCŁAWIA godz. 8.00; miejsce wyjazdu…………… . Wyjazd przez Czechy  i Austrię –zwiedzanie KAHLENBERGU (miejsca zwycięskiej bitwy króla Jana III Sobieskiego w 1683 roku) – prowiant własny - i dalej do Włoch. 

DZIEŃ 2.  03.04.09 PT
      Przyjazd rano do WENECJI –śniadanie we własnym zakresie , i spacer przez miasto i zwiedzanie  Bazyliki i Placu Św. Marka –Msza Św. w Bazylice, wejście na Kopułę Bazyliki, wyjazd na Campanillę skąd rozciąga się piękny widok na całe miasto.  Spacer wzdłuż Grande Canale, m. in. Most Rialto, Plac Rzymski.
Bilety wstępu na Kopułę, Campanillę i przejazd tramwajem wodnym  lub statkiem.
Przejazd na nocleg w okolice Rimini i obiadokolacja.

DZIEŃ 3.  04.04.09 SB
        Śniadanie. Przyjazd do  ASYŻU-zwiedzanie miejsc związanych z życiem i działalnością św.
       Franciszka i   św. Klary.  Msza Św. w  Bazylice  św. Franciszka, zwiedzanie przepięknie zachowanego średniowiecznego miasta,  Bazyliki św. Klary  i  Matki Bożej Anielskiej. Przejazd - ok. Rzymu na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 4.  05.04.09 NIEDZIELA PALMOWA Śniadanie. RZYM  Światowe Spotkanie Młodzieży z Ojcem Świętym na Placu Św. Piotra, Anioł Pański,
czas wolny.  Zwiedzanie Bazyliki św. Piotra, i nawiedzenie grobu papieża JANA PAWŁA II następnie przejazd na  MONTE CASSINO: zwiedzanie klasztoru benedyktyńskiego i nawiedzenie cmentarza Żołnierzy Polskich. Obiadokolacja i Nocleg we Fiuggi.

DZIEŃ 5.  06.04.09 PN
       Wczesny wyjazd do Rzymu na Mszę Św. w Bazylice Św. Piotra.  Śniadanie-suchy prowiant, dalsze zwiedzanie RZYMU: Bazylika św. Jana na Lateranie i Schody Święte,  Forum Romanum, Koloseum, Kapitol, Plac Wenecki, Fontanna di Trevi , Schody Hiszpańskie. Przejazd na nocleg w okolice RIMINI.  Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 6. 07.04.09 WT
      Śniadanie. Spacer nad rzekę Rubicon, którą przekroczył Juliusz Cezar. Następnie przejazd na krótkie zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego w Padwie. Przejazd do Polski.

DZIEŃ 7.  08.04.09 ŚR
         Przyjazd do WROCŁAWIA w godzinach południowych.

Kolejność Zwiedania może ulec zmianie
CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem ( klimatyzacja, WC, barek, video),
- 4 noclegi w hotelu (pokoje 2-4 osobowe z łazienkami), 
- 4 obiadokolacje i 4 śniadania,
- ubezpieczenie NNW, KL do 10 000 EURO,  - opieka pilota – przewodnika  na całej trasie,   - opieka duszpasterza
- wszystkie wstępy i opłaty

    PŁATNE DODATKOWO: 48 EURO  chusty, identyfikatory, śpiewniki Na przejazdy metrem w Rzymie,  na przewodnika na trasie i w Rzymie, słuchawki w Rzymie,  na przejazd tramwajem wodnym w Wenecji i opłaty wjazdów do miast, autostrady, parkingi. Dorośli płacą więcej 10-12 euro. Koszty w euro będą dokładnie rozliczone z opiekunami i ewentualnie jeżeli pozostanie jakaś kwota to zostanie wydana wspólnie lub zwrócona.

    ALFA–TUR®  BIURO TURYSTYCZNO–PIELGRZYMKOWE
    ul. Horbaczewskiego 29b, 54-130 Wrocław; tel. 071/352-23-19, kom. 0601-788-190
    Zezwolenie nr 22/Z/1999; Nr konta PKO BP 50 1020 5242 0000 2002 0022 4022
        www.alfa-tur.pl     info@alfa-tur.pl

Ostatnio edytowany przez marta (2009-02-13 22:25:04)


Spałam i śniłam, że życie jest radością. Obudziłam się i zobaczyłam,
że życie jest służbą; Zaczęłam służyć i zobaczyłam, że życie jest szczęściem....

Offline

 

#2 2009-02-14 11:20:47

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Pielgrzymka do Włoch 2-8.04.2009

Całkiem interesująca i atrakcyjna  propozcja... tylko szkoda, ze aż Wroclawia  wyjazd ...


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#3 2009-03-04 14:36:39

marta

Owieczka

Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 178
Punktów :   

Re: Pielgrzymka do Włoch 2-8.04.2009

Calineczko, z Torunia jest bezpośredni pociąg do Wrocławia:) a jeśli bedzie nie pasował czasowo to mam bezpieczną i pewną osobę, która z chęcia przenocuje np (jak mnie w zeszłym roku). To wyjątkowa i naprawdę pewna pielgrzymka. Gorąco polecam to biuro podróży, wiem jak wyglądają ich wyjazdy. Nikt nie narzuca niczego... POLECAM


Spałam i śniłam, że życie jest radością. Obudziłam się i zobaczyłam,
że życie jest służbą; Zaczęłam służyć i zobaczyłam, że życie jest szczęściem....

Offline

 

#4 2009-03-05 08:54:07

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Pielgrzymka do Włoch 2-8.04.2009

dzięki Martuś ... Pogadamy przy najbliższym spotkaniu 


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Włocławek